şükela:  tümü | bugün
  • hırvatistan cumhurbaşkanı kolinda grabar-kitaroviç'in nato toplantısı sırasında attığı bakıştır. dünkü macron'un bakışını aratmayan, merkel'i kıskandırması muhtemel olan bakıştır. emine hanım bahsimizin dışındadır.

bu yılki nato toplantısı da iyi bakış yaptı farkındaysanız.
  • yok aga, biz bence reiste bir kivilcim göremiyoruz, sorun bizde. merkel de bu ablamiz da macron da aşık gibi kesiyorlar reisimizi. acilen bunun üzerine bir doktora tezi yazilmali. tabi türkiye‘de yazilmamasi kaydi ile.

edit: ekleme
  • reis bütün ülkeyi sen yönetiyorsun bari bırak da kızlar bize kalsın.

edit: imla hatası
  • arkadaşlar adam farklı karizma, şeytan tüyü falan adı her ne ise.

şimdi beni taşlayabilirsiniz ama aura mı denir ne denirse; kendisi ile böyle yakın bir ortamda bulunan 5-6 kişi tanıyorum belediye başkanlığından beri; herkes kendisinde farklı bir şey olduğunu söylüyor. nası farklı diyorum, açıklayamıyorlar.

ayrıca o nasıl cumhurbaşkanı yahu!

edit: mesajlar geliyor bir yakını tanışan, tanıyan kim varsa aynı şeyi söylüyor. adam tv den bile ülkenin %50 sini esir almış; yan yana gelen direkt mürit oluyor :)
    edit2: mesaj kutum patladı. 25 kişi tasdik etti, örnekler verdi. tescillendi adam değişik.
  • ay ne tatlııı...
  • yakışır reisime beline kuvvet aslanım.
  • bknz: balık burcu erkeği
  • ben olsam emine'yi boşardım dedirten bakış.
  • emine hanımı hoşnut etmeyecek durum.

kaç sefer söyledim bu erdoğan düşmanlarının gözlerini düşmanlık kin ve nefreti kör etmiş diye, adamların on yargıları reyizdeki uçsuz bucaksız hazineleri görmelerini engelliyor, bakın elin gevuru biraz objektif ve vicdanlı yaklaşmayi deneyince ne tür güzellikler görüyorlar ki böyle hayran hayran bakıyorlar!

iyi ki de playboy ve topçu olmamış, yoksa ülke böyle karizmatik ve beynelmilel sahada prestij sahibi bir liderden mahrum kalacaktı.
  • yerim ben bu tontişi bakışı.