şükela:  tümü | bugün
  • penaltı atışları sırasında gelen çağrı ile yarım kalmıştır.

mesleki disiplinin paha biçilemez bir örneğini bize göstermiştir. adeta avrupai bir piston aşağı indi vakasıdır.
  • kesinlikle doğru olduğuna inanmadığım videodur . tamamen reklam amaçlı kendilerince çekilmiş olmalı . hiç bir insan evladı erkek o penaltıyı üstünü giyerken dahi olsa sonucunu görmeden gitmez !

edit : hırvatların tembelliğine daha 1 ay önce şahit olmuşluğumu eklemek isterim
  • kalanın oturmadan ayakta maça kitlenmesi de ayrıca yarmakta.
  • türkiye’de olmayan meslek ahlakı içerir.
  • hortumlarını siken kimse olmadığından hayat onlara güzel tabi.

varsa yürekleri buraya gelsinler.
  • allah belamı versin bizim milli takımın maçı olacak o ve seyredenler de bizim itfayeciler değil bi evden nükleer santral den yangın alarmı gelse kimse o son penaltı atılmadan yerlerinden kaldıramaz adamları.

helal olsun adamlardaki disiplin ve görev aşkı efsaneymiş.
  • (bkz: fake)

edit: olum siz hasta mısınız? fake olması doğru veya düzgün bir olay olduğu gerçeğini değiştirir mi? madem tanım yapılıyor ben olayın "iş ahlakı yönünden bilinçli itfaiyecileri ön plana çıkartan" bir kurgu veya kamu spotu olduğunu anlatmak istedim. gayet güzel iş hatta.

burada en ufak farklı bir girdiye ofansif takılanların sokaklarımızdaki magandalardan pek bir farkı yok, sözlükte dahi görebiliyoruz... saldırı ve laf sokma merakı ülkenin her kesiminde var...
  • her sey kurgu, her sey kurmaca, her sey reklam, onlar tembel gecen gün gördüm biliyorum, ben bir boka yaramiyorsam kimse bir boka yaramiyor, bende görev bilinci yoksa kimsede yok, böyle olmasi mümkün degil, bu ancak filmlerde olur vs vs...
    adamlar görev cagiriyor, ben gidiyorum, penaltilari kazanamayan futbolculara su veren itfayenin hortumunu sikeyim diyerek yol aliyor. bizim sivilceli ergenler burada kurgu bunlaarr yaaaeewww diyerek gevis getiriyor.