şükela:  tümü | bugün
  • rumuzunun kimseyi ilgilendirmemesi gereken yazar.mileti uyarmak ne zamandan beri felaket tellallığı olmuş.
  • beşşar esad'ın ofisinden bildiren yazar.
  • sanırım kendisine ( kedisine ) cevap yetiştirilemeyip mors olunduğunda şakirtlerin avukatları tarafından süpriz hazırlanan yazar. kendi uktesi (bkz: sözlükteki şakirtler) sanırım ben dolduracağım.
  • şahsıma ''siktir git amk beyinsizi'' şeklinde hakaret eden şahıs. (bkz: #38306111)

http://oi43.tinypic.com/2hxt1jr.jpg
  • la o kadar entry kastım. bir allahın kulunun siklemediği yazar. :))))
  • kim okumuyor?

okunan yazar.
  • insanlara hak ettiği gibi davranan yazar.
  • her ne kadar politik fikirlerini önemsesem de, burdan kendisine diyeceğim şudur ki, usul esastan önemlidir ahbap. hani şu tipik cehape zihniyeti vardı ya, hani aykırı her fikir sahibini aşağılayan hor gören cahillikle suçlayan... işte bundan sıyrılmak demek o kadar kolay olmuyor. ben cehape artık değişti sanıyordum, meğer bir çok şey yerinde sayıyormuş. kendisi de cehape'nin bir neferi olduğundan, sanırım objektif davranamayacak kadar hırs bürümüş. oysa, yararlı olabilirdi.

edit: noktalama
  • chp neferi olmayan kişi. her aykırı fikri aşağılamak gibi bir derdim yok , fikir diye aklına gelen sanrıları burada ve her yerde aşağılarım arkadaş. kimsenin insanların aklını karıştırmasına izin vermemek lazım. goebells tipi propogandacılara geçit yok.
  • sözlük canlı haber servisinde, anı anına haber niteliği taşıyan şeyleri paylaşıyor. ilgiyle takip ettiklerimden. bu arada hangi partiye oy verdiği de umrumda bile değil.

aylar sonra mecburi edit: evet, başından beri farkındayım ki f tipi bi' arkadaş. ama 17 aralık süreciyle ilgili haber kaynaklarının sözlüğe yansıması hususunda ipi göğüsledi, hakkını yememek lazım. neticede bugün bi' nebze "hırsız" teması toplumda kabul gördüyse kendisinin de bunda katkısı vardır. neticede yollarımız çok farklı, keza beynimizin çalışma prensipleri; yine de takip ediyorum tabi, kaynak kaynaktır.