şükela:  tümü | bugün
  • kadir topbaş'ın arada bir yaptığı ama devamı gelmeyen çıkışlara benzememesini umduğum proje, 5-6 yıl sonra durumu netleşir, o zaman görüşelim.
  • su anda universiteye gidenlerin cocuklarinin kullanabilecegi metrodur. fazla heveslenmeyelim.

cok fena got olacaga benziyorum, onumuzdeki yil kullanima acilirsa negzel olur. kalp kalp kalp metro kalp kalp kalp

duzen: dun kullandim metroyu, cok fena got oldum. yeri geldiginde bir bucuk saatte gidilmeyen yolu 6-7 dakikada aliyorsunuz. mezuniyete bir ay kala kullanalim bari.
  • (bkz: hedef 2156)
  • uçaksavar sitesi ve etrafına yapılacak devasa sitelere devletin yol yapması olayıdır, benzer bir durum mashatten biterken büyükdere caddesine yapılan ayazağa kavşağında yaşandı. ulen bizim de devlette tanıdık manıdık olsa da benim eve de çekseler bir hat keşke...
  • milletin hizmetkarı ak parti'nin ak projesi.

http://www.rayturk.net/…hattinda-4-istasyon-olacak/
  • sondaj çalışmaları başlayan, alarko-makyol ortaklığında yapılan metro hattı. ağustos 2014'te bitecekmiş. milletin hizmetkarı ak parti'liler gece-gündüz "biz bu millete daha fazla nasıl hizmet verebiliriz? cehape zihniyetinin yoğunlukta bulunduğu yerlere bile nasıl hizmet götürebiliriz? ayrımcılık yapmadan yurdumuzun dört bir yanını nasıl daha da güzelleştirebiliriz?" şeklinde düşünmesi sonucu proje başlamıştır. başbakan erdoğan'ın kendisine gelen "boğaziçi üniversitesi öğrencileri yollarda harap oluyor, bilim yapamıyorlar, çok zorluk çekiyorlar" şeklindeki şikayetler sonrası kadir topbaş'ı arayarak "kadir bu işi bitir, ulaştırma bakanıma talimat verdim, sana yardımcı olacak" demesi sonrası çalışmalar hızlandırılmıştır.
  • mahallenin aşağı kesimlerinin kentsel dönüşüm kapsamına girmesine denk gelen projedir.
  • aidatları ile birlikte, dandik merkezi ısıtması + elektrikli şohbene sahip saçma sapan 100 metrekarelik evlere 1800 lira (aidat içinde) isteyen ev sahiplerini derinden yaralayacağa benziyor. he ne zaman biter bilinmez ama güzel bir gelişme.
  • vergi kaçıran ,elden kira alan, sözleşmede 450 gösterip 1000 lira kira alan pis fırsatçı hisarüstü emlakçılarını bitirmesini dilediğim proje.