şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ich bin historiker...historiker almanca tarihçi.
 • gök yeleli bozkurt u laikçilerin bir komplosu sanan yazar.
 • gerçek bir centilmen. son derece iyi niyetli yapıcı eleştiriler getirmekte. kimsenin umrunda olmayan imla hatalarınızı güzelce uyarır. nefret söyleminden beslenenlerin nick altını kirletme çabalarına kulak asmayınız. zira dostluğu unutulmaz, nefreti ise oldukça merhametlidir. sözlük senle daha bir güzel historiker...
 • özel mesajla küfür edip, karşılığında ayarı yediği yazarların nick altında zırlayan ergen cemaatçi. ağla maklubem açılırsın. tepsi tepsi ye maklubeni, yoo tabak tabak..*
 • paralellerin yediği haltların ve hakların ağırlığı altında ezilen, bunu da karşıt görüşlü yazarlara iftria içerikli mesajlar atarak bastırmaya çalışan paralel yazar. sizin ne olduğunuzı herkes artık çok iyi biliyor. azalarak biteceksiniz inşallah.
 • bundan 13 ay önce buraya bu tipin fetöcü olduğunu yazmıştım, kendisi benim nick altıma pisledikten sonra kendi nick altındaki entry’mi sildirmişti. entry’mi canlandırmakla uğraşmaya bile değmeyecek kadar değersiz biri olduğu için uğraşmamıştım, hala çöpte duruyor o entry.

  kendisi fetö bağlantısı yüzünden işinden siktir edilmiş bir yazar. göt yanığı hala geçmemiş olacak ki, çıkan 701 nolu khk hakkında #78948349 entry’sini sıçmış. ülkenin içine sıçıp bıraktınız ulan yüzsüz herifler, hala utanmadan kendinizi savunuyorsunuz. alayınız kamu görevlerinden atıldınız. sonunda hak ettiğinizi buluyorsunuz. artık bakkal çırağı mı olursunuz, yoksa taksi şoförü mü, bilemiyorum.

  bu ve bunun gibi fetö artıklarının tamamımın kökünü kurutana kadar durmak yok.
 • aktroll ve akit toplama merkezi. ne zaman hükümet uygulamalarını ya da reislerini eleştirsem hemen damlıyorlar nick altıma. bir kısmı mesaj atarak ağza alınmayacak küfürler ediyor, bir kısmı şikayet etmek ile tehdit ediyor.

  bunlar aynı merkezden çıkmış kalas gibiler. düşünce sistemleri oldukça garip, aynı zamanda cahil ve eğitimsiz olmaları da diğer bir ortak noktaları.

  empati bunlar için sadece çıkar amaçlı ya da kıskançlık adına motivasyon kaynağı.
  mesela bu aktroll ve akköpekler için mağdur ya da mazlum olan bir kesimin haklarını savunnuyorsanız kesinlikle onlardan biri olmalısınız. çünkü aksi mantıklı gelmiyor adamlara. sana dokunmuyor ise neden mağdur olanın yanında olasın ki diyorlar. o zaman sen de kesin falansın filansın diyorlar.

  taptıkları reisi ve partilerini eleştiren herkes fetöcü,
  işçi haklarını savunuyor isen işçi olmalısın,
  kadına şiddeti eleştiren kadın olmalı,
  gayleri savunan herkes ibne,
  ermeniler ile ilgili azıcık olumlu bir şey söylersen -afedersin ermeni- olmalısın.
  alevilere yapılan bir haksızlığa bir şey dedi isen alevisin,
  kemalist olanı ancak kemalist korur vs vs vs. yani asla bir başkasının hakkını savunmak mümkün olmamalı onların dünyasında.

  kısaca asla bizden olmayan hiçbir şeye hiçbir şekilde destek olma, haklarını arama veya asla eleştirme diyorlar.
  e tabii öyle diyecekler. çünkü bunların kaynağı bu. tepeden aşağıya kadar büyük bir kin ve nefret ile besleniyorlar.
  boğaz köprüsünde hiçbir şeyden haberi olmayan askerlerin boğazını kesen zihniyet işte bunlar.

  kısaca, istediğiniz etiketi yapıştırın. istediğiniz hakaret ve tehdidi yapın. emin olun hiçbiri aktroll ve akköpekler gibi olmak kadar aşağılık değildir.
  asıl vatan haini olanlar işte bu akitlerdir. azıcık bir çıkar kokusu alsınlar önce vatandan başlarlar satmaya.
  neyse, zaten tarih sizi yazacak. hem de yakın tarih. aktroller ve akköpekler diye geçen her yazıda utanacak, çocuklarınızın yüzüne bakmayacaksınız. tabii eğer utanma duygusu var ise.