• poloniex gibi bir coin exhange platformu.
    fcn xdn gibi poloniex in desteklemediği coinler ile de islem yapılabiliyor olması bir artı. tabi bu arkadaslar ponzi midir scam midir ona kefil değilim.

minergate de dual mining kasip (gpu ve cpu ile azar azar) burada exchange olayına girmek kolay görünüyor.
  • özellikle alt coin fazlalığı nedeniyle tercih edilen bir coin exchange sitesi. kayıt olduğunuzda en azından coin trade'i için bir verification gerekmiyor. özellikle türkiyeden zaten satın alma yapmayan kişiler için coin transferi için mantıklı bir platform.

hacimler gayet iyi olması güven veriyor fakat tabii ki kimse %100 bir garanti veremez. trollbox adında bir canlı chat platformu olması bazen işe yarıyor.
  • dolandırıcılık için kurulmuş bir site. altcoinleri başka bir siteye çekmek istediğinizde asla işlem yapmıyor. 3 gün önce verdiğim transfer emri halen işleme alınmamış. paranızı seviyorsanız kullanmayın, kullandırmayın.
  • hesabı onaylatmak için compliance@hitbtc.com email adresine belgeleri yollamak gerekiyor, yalnız emaili gönderdiğimde günler sonra şöyle bir cevap geldi: "the email account that you tried to reach is over quota". hesabı onaylatmak pek mümkün değil sanırım bugünlerde.
  • para yatırmaya gelince ışık hızında transfer alıyorlar ama para hesaba gelince o da ne withdrawal yapamıyorsunuz. dgb,eth,trx hepsini denedim ama olmuyor."currency operations not available" hatası veriyor. bunlar yakında batar bizim para içerde kaldı diye bakıyorum. asla bulaşmayın.
  • batma sinyalleri veren güzelim altcoin sitesi. içeride 150 dolarım var ve sanırım çekemeyeceğim.
  • sakin bir sey gondermeyin cekemiyorsunuz haberiniz olsun
  • hitbtc

hakkında olumsuz seyler yazılmıs olmasına karsın naga coin baska yerde bozduramadıgım için kullandıgım ve memnun kaldıgım coin borsası.

eger coin cevirecekseniz ve verification ile ugrasmak istemiyorsanız şu yolu izleyebilirsiniz.

1-hitbtc'ye deposit ile coin gönderin(myetherwallet ile yaklasık 10dk 50 gweı)
    2-coin geldikten sonra trading account'a transfer edin
    3-markette satış işlemini yapın (verification ile uğrasmak istemiyorsanız eth/coin veya btc/coin olarak satın)
    3-diyelim eth'e bozdunuz, şimdi bunu main account'a transfer edin
    4-withdraw ile btcturk veya paribu'ya eth veya btc'nizi aktarın(paribu'da eth yoktu sanırım)

ben btcturk'e eth aktardım ve 2 saat kadar sürdü. bazı işlemler 4 haftaya kadar sürebilir uyarısı veriyor çekerken, 2 saate bende şaşırdım açıkçası.
  • yanlış wallet adresi generate ederek deposit etmek istediğiniz coinleri başka hesaplara gönderebilen ve support'ından cevap alamadığınız borsa.
  • tanıştığım ilk yabancı kripto para borsası.
    ancak 22 aralıkta yayınladıkları bir blog ile artık deposit içinde fee keseceklerini belirttiler. bu yüzden alternatif aramaya başladım.
    bir çok borsaya göre fiyatlar yüksektir.
    system health sayfasından o esnada deposit/withdraw trafiğini görüntülemesi güzel bir artı.

ancak btc mi buraya taşımak için benden 60.000 sat btc istemesi ise boktan bir durum.

beyimizin borsasına gelmek için para ödeyecekmişim.

sanırım bittrex yolları taştan, bitcoin sen çıkardın beni baştan türküsünü söyleme vakti geldi.
hesabın var mı? giriş yap