şükela:  tümü | bugün soru sor
 • orgazma yakın bir zevk veren site. lan bildiğin her şey var içinde. backwood's tan romeo juliet'e, djarum'dan ...'e. her şey var.
 • içindeki tüm güzel şeylere rağmen bir de mesajlara türkçe cevap veriyorlar.
 • verdik siparişi tıkır tıkır işledi ta ki allahın belası yurt içi kargoya takılana kadar, pazartesi sabahı kargoda ve ancak perşembe öğlen gelecek sebebini de yazıcam yurtiçi kargo başlığına netice de bekliyoruz efenim ama kesin elimizde, harika bir site tamamen karşılıklı güvenle çalışıyorlar ve şaşırtıyorlar, gerçi backwoods aynı fiyata geldi ama en azından orjinal olduğuna emin olmak ve box olarak getirtmek güzel, bakalım sırada küba puroları var bütçeme göre tek adet bile olsa içmeden yaşayamam bu dünyada...
 • ilk siparişimi sorunsuz bir şekilde bir haftadan kısa sürede elime ulaştıran, puro sevenler için alışveriş yapılabilecek en iyi sitelerden biridir, hatta en iyisidir. paketiniz gümrükten geçince arayıp ödeme hakkında bilgi veriyorlar, ödemeden sonra ürün bir gün içinizde elinizde oluyor.

  ilk siparişim romeo y julieta olarak gerçekleşti.
 • sözlükte yazılanları okumadan önce sipariş verdiğim, ''ulan bi' sakatlık çıkmasa bari.'' diye düşünürken hakkında bir şeyler yazılmış mı deyu baktığım esnada şahane bir mail atarak bünyemi çocukça bir sevince boğmuş işletme. türkiye'de temsilcileri (mr. atilla) olduğu için (cep telefonuna kadar yazmışlar adamın) ve ödemeyi ürün gümrükten çıktıktan sonra iş bankası ya da garanti bankası hesaplarına havale/eft ile talep ettikleri için tüm endişelerimi geride bırakıp, heyecanla kargonun gelmesini bekletmeye başlatmıştır. bu merete hevesliyseniz bir göz atın, eminönü'nde 15-20 lira'ya cohiba diye sattıkları bokları içmeyin.
 • ürünleri isviçreden değil bulgaristandan gelen güvenemediğim site.
 • orijinal bir puro içmek adına sipariş vermeyi düşündüğüm site.
  fakat orjinalliği, min. sipariş tutarı ve kargo fiyatları konusunda suser'lardan destek bekliyorum.
 • güvenebileceğiniz(orjinal), alt ve üst sınıf puroları kapsayan bir site.demem o ki ister premium tabir edilen purolardan(+50$)isterseniz tanesi (backwoods) 1$ olan purolardan sipariş verebilirsiniz.fiyat olarak ucuz bir site değil bu konuda emin olabilirsiniz.ancak 25li box ve çeşit açısından tercih edilebilir.
  benzer site isteyen arkadaş için; http://www.thecigar.com/
  birileri kardeşim ben bu siteden behike 54 alıcam 10 lu paket fiyat farkı olarak 200 tl var nedir bu sakata gelmeyelim diyorsa ikisinin de orjinal olduğunu garanti edebilirim.
 • ülkeden asılsız sipariş çok verildiği için karşılıklı güven olayını biraz sıkılaştıran site. ilk bir veya birkaç siparişte ücreti peşin alıyorlar, güven sağlandıktan sonra yeniden ödemeleri ürünler ülkeye giriş yaptıktan sonra alıyorlar. ürün kalitesine gelince bunlar puroysa önceki içtiklerimiz nedir diye sorduruyor.
 • quintero, romeo y julieta ve jose l. piedra ile ilk siparişimi verdiğim, 1 hafta içinde puroları bana ulaştıran güvenli site. ilk defa orjinal küba purosu içeceğim sayelerinde.

  türkiye'de çok daha yüksek fiyatlara satılıyor bu purolar. bu siteden verilen 50$ ve üzeri siparişlerde kargo ücreti de alınmıyor.

  dumanı üstünde