şükela:  tümü | bugün
  • yeni hizmete başlamış bitcoin borsası. şimdilik bitcoin destekliyor ama sitede ethereum, litecoin, ripple, waves de destekleneceği yazıyor. arayüz falan da baya güzel gözüküyor.

sabit 0.20 komisyon baya ilgi çekici, diğer borsalarla kıyaslayınca. referans ile arkadaş falan getirme işleri de ilgi çekebilir. bir de diğer borsalarda yaşanan para yatırma çekme işlemlerindeki sıkıntıyı anlaşmalı banka üzerinden anlık işlem yapabilme özelliği ile çözmüşler. süper olmuş.

hacim arttıkça buralar değerlenecek gibi *

hititex
  • çok güzel site...hemen referanslı linke tıklayıp girdim ve 1 trilyor liralık yatırımımı yaptım. çünkü bana referans veren olmasaydı bu siteyi bulamazdım. ama artık biliyor ve inanıyorum. gerçekten bu referans olayı çok güzel. referans olmasaydı kim bilir şu an nerede olurduk. referanssız lavaboya bile gitmiyorum. sen sağol referans veren koca yürekli bitcoin yatırımcısı.
  • yeni keşfettiğim bitcoin borsası.

para yatırma çekme şimdilik hızlı görünüyor, henüz bir sorun yaşamadım.
    umarım hacim arttığında da bu süreler uzamaz.

komisyon oranları da sabit 1000 de 2, paribunun yarısı kadar olmuş.
    bitcoin çekerkenki komisyon diğerleri gibi 0.0005, keşke şuna biz karar verebilseydik.
    hızlı gitsin istiyorsak yükseltip, acelemiz yoksa daha az öderdik.

bir de referans sistemi yapmışlar, sizin getirdiklerinizden kazanılan komisyonun yarısı doğrudan sizin hesabınıza aktarılıyor.
    hem bitcoin hem de türk lirası olarak. bu anlamda gayet cömert davranmışlar.

ama tepki geliyor diye referans linkini direk paylaşmıyorum madem,
    referansım zaten yok, sen de kazan diyen olursa mesaj atabilir link için ;)
  • mobil uygulama linkleri pek yakında diyor. bakalım çıkınca bir bitstamp kalitesinde olabilecek mi ?
    bittrex, polo, bitfinex, kraken mobil konusunda çok başarısız, uygulamayı açasın gelmiyor telefondan,
    düzgün kullanışlı bişey bekliyoruz, çok zor olmasa gerek, yapan yapıyor.

bir de eskiden online chat vardı poloniex de, ordan pump dump ları yakalamaya çalışırdık.
    benzerini yapmışlar hititex de güzel bir portal olursa yorumlar takip edilebilir.
    başarılar!