şükela:  tümü | bugün soru sor
 • belgesiz dayanaksız, komplo teorilerine sırtını dayayarak götten sallama ders işlemeyi seven hocadır. üniversitede görülebilir bazen ve koca bir sınıfın da inek gibi sorgulamadan dinlemesi üzerine iyice çoşup "hitlerin kemikleri daha sonra avrupanın bir yerinde bulundu ve dna testiyle o olduğu anlaşıldı" falan diyebilir. niye böyle mal insanlar hoca oluyor lan.

  edit: şurada (bkz: #75854422) lantirn161 mükemmel bir entry girmiş, okuyunuz efenim.
 • mantıklı olan tarih öğretmenidir.

  bunca kişiyi acımasızca, fütursuzca öldüren bir kişi, kötülükle harmanlanmış dahi beyni, illaki kaçış planını yapmaya itecektir. böyle de bir hikayeyi kurgulamıştır.
 • aslinda dogruluk payi yok degil her ne kadar sehir efsanesi gibi gorunsede burda yasayan amcalar onun arjantinin guneyinde bululanan bariloche"ye 80 km kuzeyindeki villa de angustura da yasayip oldugunu soyluyorlar. ayrica o donemde binlerce hitler yanlisi insanlarin buraya goc ettigi biliniyor. sadece bana sacma gelen bolumu; dunyada yahudi nufusunun en cok oldugu ulkelerden biri arjantin, neden burayi secmis oldugu konusunda kafamda deli sorular beliriyor.
  belki sacma gelecek ama ben burda kaddafi°yi ya da ona cok benziyen birini gordum. muhtemelen ona cok benziyen biridir fakat arkadasiyla hangi dil oldugunu anlayamadigim ispanyolca disinda kelimeler duydum kendilerinden. ne alaka diyip uzereninde durmadim pek o zaman fakat hitlerle ilgili spekulasyonlari duyunca bunun da olasiligini dusunmeye basladim.
 • sözlükteki malları ortaya çıkaran başlık. hala komplo teorisi yazıyorlar. başlığı açan adam bir tarih öğretmeninin komplo teorilerini gerçekmiş gibi anlatmasından şikayetçi ancak bizim yazarlar gidip o kendine öğretmen diyen salağa hak vermiş. he canım he kaçtı. dünyayı da cübbe ve maske giyen kendine illuminati diyen bir örgüt yönetiyor zaten. abd de bir silah varmış ve deprem yapıyormuş. aya hiç gidilmedi. iran protestolarının arkasında da mc donald's var.
 • eşit ağırlık ya da sözel sınıfına derse giren tarih öğretmenidir.

  zira sayısalcılar için tarih, inkılap tarihinden sonra bitmektedir. (bkz: türk eğitim sisteminin sorunları)
 • amma mal varmış lan sözlükte.
  çaylak kalıp aralarına karışmasam mı yoksa?
 • ergenliğinde dj akman dinlemiştir.
 • sonuç olarak öldü mü ? o zaman koy götüne gitsin. kafasına sıkmış, siyanür içmiş, arjantin’de ölmüş falan. geçin bunları. ama süpürgeye binip uçtuysa bak bu konuşulur işte.
 • öldüğüyle ilgili kanıt yoktur, kaçtığıyla ilgili de kanıt yoktur ancak savaş sonrası kaçmış olma ihtimali yüksektir, ömrü boyunca ufak bir bıyık ve aynı saç stiliyle dolaşan birinin saçı sakalı salmasıyla tanınmayacak hale gelmesi gayet de mümkün
 • hitler intihar etti diyen tarih öğretmeninden farkı yoktur. çünkü hitlerin savaşın sonunda öldüğüne dair de kanıt yoktur.