şükela:  tümü | bugün
 • kavgam kitabında hitler:""rusya'da ekonomik kriz var, yugoslavya parçalanmanın eşiğinde, türkiye'yi atatürk'den sonra birkaç salak yönetmeye başladı; bir şeyler yapacaksak tam sırası.". bu sözü de bence gayet türkiye'nin onun planlarında nerede olduğunu gösteriyordu ama işte bizim ülkemizdeki alman hayranı çakma milliyetçiler ağlar durur böyle işte gerçek hitler türkleri severdi gerçek hitler bu değil vs vs

  ki tamam adamın kitabını okumadınız ama bari bir bilene danışın, ilber hocamız bile saldıracaktı ama kurmayları anti türk olduğu için istemedi diyor bu veletler böyle sırf hitler denen cermen gavadını sevdikleri için bu yalana inanmak istiyorlar.
 • şu ana kadar nasıl olur da?

  böyle bir şey yok ama olabilir de,

  şöyle bir video var biraz acemice ama türkiye gerçeği..
 • sentetik herhalde
 • tam kahvede tavla, pişpirik oynarken söylenecek söz.
 • türkiye’ ye girmemesinin, işgale kalkışmamasının sebebi, türkleri sevmesi değildir.
  anadolu’nun dağlık olması sebebiyle işgalinin zor olmasıdır.
 • görüyor ve arttırıyorum " ananı da severdi." nazi sevici cahil. geçen hafta bunlardan birini hitler türkleri severdi derken kıstırdım adama kaynağın neresi diyorum mein kampf diyor kavgam dese o kadar havalı olmayacak. tabii mein kampf ise kesin doğrudur değil mi? . hitlerin iki kitabını da (zweites buch) okuduğumu üstüne bir düzine ingilizce tarih kitabı okuduğumu böyle bir açıklamaya rastlamadığımı söyledim. yok sen emperyalist yazarları okumuşsun filan demeye başladı nasıl kuduruyor. manstein bile itin dibine sokuyor. adamın kendi generalı yahu bu, ayrıca mein kampf da öyle bir cümle geçmiyor o cümleyi bul önüme koy telefonum senin olsun diyince fena tırstı kıvırmaya başladı. hele bunların bordo klavyelileri var ki genelde her hitler ile ilgili türkçe videonun altında olur bu kafasızlar. düşman başına vallaha.
 • çok severdi kardeş benden sana bir tavsiye enver altaylı'nın ruzi nazar cia'nın türk casusu adlı kitabında, hitlerin ve onun avareleri olan nazilerin türkleri nasıl sevdiğini anlatan bir bölüm de var.