şükela:  tümü | bugün
  • bugün duyurulan yeni hitman oyunu. çıkış tarihi 13 kasım 2018.

trailer: https://www.youtube.com/watch?v=90qucx3qwq4&t=0s

ayrıca steam'de 102 tl olarak gözüküyor. yerel fiyatı 60 dolar. yani türkiye'ye özel bir fiyatlandırma yapmadılarsa bir hata var şuan.
  • hitman oyununun yeni sezonu gibi bir şey olacak. yapımcı firmanın bağımsız kalmak istemesi, fakat sonunda warner brosla beraber olması sonucu çıkan bir oyun. cümle devrik biliyorum fakat netten azcık didiklerseniz ne demek istediğimi anlayabilirsiniz. ui'daki ufak tefek değişiklikler dışında hitman'den pek bir farkı yok. ha oynanmaz mı oynanır fakat hitman'e devam etselerdi daha tatlı olurdu bence.
  • içeriği şöyle olacak oyun...
  • sean bean hamlesi tam isabet olan oyun. . çok kaliteli ve doyurucu bi içeriğe rağmen yeterli ilgiyi görmemişti rebootun ilk oyunu. umarım reklamını daha iyi yaparlar episodik mantık gibi saçma sapan başka işlere bulaşmazlar ( episodik olmayacağı zaten duyuruldu ) hakettiği satışı yakalar ve seri devam eder.
  • 13 kasım 2018'de çıkacak yeni hitman oyunu.

steam'de en ucuz fiyat türkiye'nin olmuş. en üst paketi 144 tl olan oyunu sakın kaçırmayın.

steamdb
  • az önce ön siparişi verdim. steam'e geldiğinden beri fiyatı artmadı ancak şimdi ben almadan fiyatı artar korkusuyla almak durumunda kaldım. brezily ile birlikte aynı kur güncellemesini kullanmamıza rağmen onlarda 300? bizde 100? belki çıkışında artacak belki hiç artmayacak sean bean haberini gördükten sonra alasım geldi. ve tabii hitman 1'i de dün aldım oynuyorum güzel oyun olmuş 2. oyun da iyi olacaktır.