şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: yusuf yusuf)
 • her gece başka hatun götüren cengaverlerin

  -ulan xsu'dan başkasıyla yattıysam noliiim.benden çıkmaz bu.sanmam abi.bi o kızla oldu yanii.
  şeklinde 50 kadınla yattığı iddiaları birden 1'e iner.
 • doktor kayınvalide'ye kolesterol testi diye kan verdik, kadın hepatit, hiv ne varsa baktırtmış. benim bekleme kaynanaya küfrederek geçti anlayacağınız.
  hovardalık testine maruz kaldım bildiğin.
 • hemşire yanında iki sağlık görevlisiyle birlikte ve elinde koskocaman hastalık sarısı olan bir zarfın içindeki sonucumla birlikte geldi. zarf zımbalanmıştı, tek zımba değil iki üç zımba teli dikkatimi çekmişti. üstünde de kırmızı bir damga.....

  hemşire bana doğru gelmiyordu başka tarafa yürüyordu. ona doğru yaklaşıp elimi uzattım zarfı almak için. hemşire geri çekti. 'bisaniyeteslmdfteriyokonualgetiryim. siz bekleyin' dedi gitti. bir şey anlamadım. o zarf, o zımbalar, o damga derken o an strese girdim ve dünya başıma yıkıldı. hastane duvarına doğru geri geri yürüyüp sırtımı dayadım ve yavaşça eğilerek emmi oturuşu yaptım yerde. aynen böyle

  psikolojim bozuldu. en saçma şekillerde düşünmeye başladım ''hemşirede ki bu agresiflik ne? neden vermedi ki bana zarfı?hasta mıyım be ben! asla hayat kadınlarıyla birlikte olmadım ki! eski sevgililer? sveta? çok güzel bir beraberliğimiz olmuştu yoksa benden önce hasta biriyle mi ollmuştu? ya ira? son zamanlarda hızla kilo vermişti lan aids miydi? ama olmaz canım o ağırbaşlı bir kızdı. dilek'in de kaşar olduğunu öğrenmiştim sonradan be, hassiktir nereden tanıdım onu. zaten benden önceki sevgilisinin de pezevenge benzer bir tipi vardı . neyse ki elena prezervatifsiz birliktelik yaşamıyordu iyi bari. lan, lan yoksa bir bildiği vardı da o yüzden mi taviz vermiyordu bu konuda? aha sıçtık. ya o discoda tanıştığım kız,gözünün beyazı bile hastalık sarısıydı lanet olsun aids olabilirim. ama ulan o kafayla nerden gördüm ki ben gözünün beyazını. özlem'de yoktur canım 10 numara hatundu. ama ya benden ona bulaştıysa? o zaman ondan ev arkadaşı arzu'ya bulaşmıştır , arzu'dan da bana tekrar bulaştı. o halde 2 kere aids olmuşum demek ki. acaba kristina...peki ya x, y olmasın? z'de olabilir... ''

  ertesi gün araç kredisinin taksidi vardı. 'iyi lan ödememe gerek yok artık' diye düşündüm ne de olsa ölücem. evet abi türksen eğer o durumda bunu düşünüyorsun, hiç kasma.
  artık hiç bir kadını aramayacaktım. sonra annemi arayım onu üzdüğüm için özür dileyim, affettireyim kendimi... tövbe edeyim, mekkeye gideyim. biraz sevap point için insanlığa yardım edeyim... yaşlılara yardım edeyim dualarını alayım artık ahiret için uğraşayım dedim.

  aslında bir sıkıntı yoktu yurtdışında bir ülkede çalışma izni çıkartmak için hastanede bir takım tetkiklerden geçmek gerekiyordu. basit bir prosedürdü ve ben de o yüzden oradaydım. ne bileyim sonuç diye ölüm emri taşıyan ferman misali bir zarfı ellerinde gezdireceklerini...

  sonunda hemşire geldi ve bana zarfı verdi. açmam kesinlikle yasakmış. daha da bir kılladım. o şekilde çalışma bakanlığına teslim etmem gerekiyormuş. yani kendi kendimi bakanlıkta ele verecektim ha! yo yo olmaz o kadar da aptal değilim. ben bu oyunu bozarım dedim ve dayanamayıp açtım bir baktım ki (-) var.

  işte o an yeniden doğmuş gibiydim. sanki kanserdim de şifa bulmuştum, sanki 50bininci sıradan organ nakline uygun organ bulmuştum. keyfim yerine geldi hemen gidip kredi borcumu, kiramı ödeyecektim. tüm eski sevgillilerimi arayıp randevu isteyecek bunu kutlayacaktım. o an annem aradı meşgüle attım bi ara ararım boşver dedim. atladım arabaya yola çıktım iki ihtiyar karşıdan karşıya geçiyordu yavaş yavaş, kornaya abandım yol vermedim yandan geçtim. beni bekleyen bir ömür vardı önümde bekleyemezdim son sürat gittim bakanlığa.

  ardından zarf açıldığı için çalışma bakanlığı tekrar rapor istedi ve ben ertesi gün ikinci raporu beklerken yine strese girdim. ya ilk testte hata varsa? ya kanımı aldıkları şırıngadan bana bulaşmıssa? dayanamayıp yine açtım zarfı salak gibi ama bu kez zımbaları güzel söktüm ki bakanlık anlamasın. o şirin çizgiyi görünce bir sevindim anlatamam sözlük.

  ondandır o gün bu gün hiç sevmem bonus kartı ,üstünde ki + işareti görünce bi feci olurum hep....
 • 2 kere beklemis biri olarak bir de bekleyen biri ile beklemis biri olarak soyleyecegim sudur ki; "bir daha prezervatifsiz otuzbir bile cekmicem" dedirtir.
 • beklerken hayatın ne kadar güzel olduğunu, her yaşamın paha biçilemez güzellikte olduğunu fark edersiniz.
  etrafınızdaki sineklerin uçuşlarını izlerken eğer sonuç negatif çıkarsa bundan sonra hayatınız kıymetini bileceğinize ve her anınızı deli dolu yaşayacağınıza dair kendinize yeminler üstüne yeminler edersiniz.
  sonuç negatif çıkar ve sizin hayatınızda bir sikim değişmez. bir türlü o sonucu beklerken ki yaşama sevincini yakalayamazsınız.
 • kasım ayında yattığım adamın, prezervatifi ben farketmeden çıkarmasıyla benim de bu durumu sonradan görmemle başlayan, iki haftalık dinlenip ve enerji toplamam gereken noel tatilimi yılbaşımı mahveden, vaktin bir türlü geçmek bilmediği işkence.

  normal bir şekilde yaşamak için zaten mücadele eden biri olarak işler benim için iyice zorlaştı. duş almak, makyaj yapmak, gezmek tozmak, eğlenmek, özellikle de ders çalışmak o kadar anlamsız gelmeye başladı bi anda.

  bi çok video izledim, avrupa'da hiv hastalarının durumunun çok iyi olduğunu (erken teşhis şartıyla) neredeyse normal bir hayat yaşayabildiklerini görmeme rağmen, hayatım mahvoldu bitti herşey boş düşüncesinden kurtulamadım son anına kadar.

  test sonucunu almak için yarına randevum vardı aslında, ama dayanamayıp bugün gittim, arayıp kurtarın beni bu durumdan nolur dedikten sonra tamam gelin bugün cevabını aldıktan sonra hiç tanımadığım karmaşık duygularla gittim oraya. şu an bile giderken ne düşündüğümü hangi duyguların yoğun olduğunu dahi hatırlamıyorum, saatlerce bişey yiyip içememiştim, sanki beden ruh bütünlüğüm yokmuş gibiydi.

  sonucu aldıktan sonra (bkz: nonreactive) yani negatif olduğumu öğrendikten sonra o bütünlük geri geldi ve ilk hissettiğim şey açlıktı.

  sanırım bir daha rahat kafayla seks yapamicam anksiyete sıkıntısı cinselliğim dışında hayatımın her alanında ağzıma sıçtı, bi o vardı, o da gitti.