• yüzünü sibel kekilli' ye bir tek ben mi benzetiyorum? diye kendi kendime sorduran oyuncu.
  • sefirin kızı dizisini izlenebilir kılan tek karakter olan elvan'a can veren yetenek vadeden oyuncu.
  • fi dizisinde, ada olarak karşıma çıkan; ilk defa duyduğum isimlere sahip, kırılgan görünümlü oyuncu.

hivda, yamulmuyorsam kürtçe "aydan gelen, ayın verdiği" demekmiş. zizan içinse kürtçe bilen yazarlar daha doğru bilgi verebilir.

dizideki o mıymıy ama bi yandan da içten yanmalı karakteri doğru ve güzel yansıttığını düşünüyorum. karakter böyle mi kalacak yoksa başka yüzlerini de görecek miyiz acap diyerek merakla bekliyorum.

kendisinin başlığını açan ve ilk entarisini giren olduğumdan, sosyal medya stalkerlığı yapmak isteyenleri de düşündüm: https://www.instagram.com/hivdazizanalp/?hl=tr

kendisi tam bir ponçik; sevgilisi de ondan ponçik. maşallah diyor, alkışlarla uğurluyorum.

ha bi de çok ince bi melisa sözen havası aldım kendisinden. yolu açık olsun.
  • alp adında birisi saçma sapan bir şeyler yaptı sandım meğer komple isimmiş.
  • kendisi aynı zamanda çok iyi bir keman virtöüzüdür
  • efsane, döktürüyor. dandun elvan <3
  • beş dakika dahi izlemeye tahammül edemediğim esirin kızı adlı varoş dizinin tek seyredilebilir oyuncusu. kadın annesinin karnından yetenek olarak doğmuş.
  • ön edit:
    battal gazi'nin, prenses elena'dan olan kayıp oğlu sokarhan'ım. az pişmiş karma hun türküyüm.

(kanzuk, tatlım, uçurmuşsun seviyeyi yine göklere. oymak beyi olduğum senelere döndüm başlığı tesadüfen görünce. sevgi ile kucaklıyorum seni, hep yaptığım gibi. bu leziz ortamı bizlere sağladığın için, ayrıca öpüyorum.)
    -----
    entry:
    çok nefis keman çalan, sessiz efendi bicirik bir kardeşimiz. gerçi şimdi büyüdü.
    emeği ile bir yerlere geldi, orası kesin bilgi. daha iyisini dilerim gelecekte.
    buradan, benim her daim yaşlı olduğum sonucuna da varılabilir.
    10 küsür yıl önce, hivda 17-18 model, keman dersi alan bir çocukken de yaşlıydım, şimdi de. son 150 yıldır, her zaman diliminde, herkesten, canlı cansız her varlıktan, şöyle bir 15-20 yaş büyüğümdür. yapım bu. tarzımda yaşlı ve büyük olmak vardır, durduramıyorum kendimi.
    -----
    ayrıca dediğim gibi, sonuca varmak önemlidir.

mesela atilla'nın sol taşşağı akıncı bohaç han olsaydınız, başka sonuçlara varırdınız hivda hakkında belki. olmasaydınız, varmazdınız belki.

hayata hangi taşaktan baktığınıza bağlı biraz da.
  • sefirin kızı 'nda oyunculuğuna ayrı güzelliğine ayrı bayıldığım yetenek.
  • çok güzel gülen kadın. gülüş tasarımını kime yaptırdıysa nefis bir iş çıkarmışlar.
hesabın var mı? giriş yap