6 entry daha
  • hizbullah'la alakasını bilemem de, başlıkta bahsedilen sınavla alakalı döküman şu:

http://istanbulkizanadoluihl.meb.k12.tr/…synavy.pdf

haremlik selamlık usulde yapılacak sınavı kazananlara ödül dağıtılıyor ve hatta umreye gönderiliyorlarmış.

ayrıca peygamber sevdalıları platformu'nun daha önceden düzenlediği siyer sınavlarından ödül alınmamış olması gerekiyormuş.

şartnamenin yalancısıyım vallahi.

düzelteyim; daha önceden dereceye girip umre ödülünü kazanana bu sefer ödül yokmuş. (bkz: 2:5)
  • gayet doğru bir haberdir. sırf sol yaptı kesin yalandır demeyin. hem de herifler çatır çatır
    milli eğitimden aldıkları resmi izinle sınıfları tek tek gezip bu sınavın reklamını yaptılar. kazananlara ödül vs. baktım oluşumun adı peygamber sevdalıları platformu. tanıtımı yapan genç doğu şiveli. küçük bir google aramasıyla adamların hüda-par ile bağlantılı olduklarını anlamak zor olmadı. zaten hüda-par'ın da kökeninin nereye gittiği malum. normalde branşım değil ama az buçuk din işlerini araştırmam sebebiyle peygamberimizin hayatı dersine de öğretmen eksikliği sebebiyle giriyorum. bir sonraki dersim de bu. baktım çocuklar bu sınava girmeye pek hevesli. ben de durumu anlattım onlara. bir tanesi bile girmedi. yani evet haberi fasık getiriyorsa bi durmak lazım ama bu haber maalesef doğru.
hesabın var mı? giriş yap