şükela:  tümü | bugün
  • @hizcarpizaman twitter adresidir. kesinlikle takip edilmesi gereken isimlerin başında geliyor. yaptığı analiz ve göndermeleri okumak günümün önemli bir rutini haline geldi. gerçekten ufuk açıyor. kimdir diye öğrenmek de istemiyorum. benim için ulu bir twitter kahramanı olarak kalsın isterim.
  • tear gas gourmet. sabah sabah ofisteki denyolara bakıyorum, sürekli idare etmek zorunda olduğum insanlarla dolu habitatım içimi acıttıkça, hocaların hocası'nın taymlaynında gezmeye çıkıyorum. şöyle bi arkadaş istiyorum sözlük. bana dmden yürüsün istiyorum.

(sen yürüme ulan ayı, 30 yaşında evli bi erkeğim ben)
  • zekasıyla, sivri diliyle, mizah anlayışıyla on numara bir twitter kişisidir.

hocaların hocası ismiyle yazıyor. harbi hoca mıdır bilemem ama, her kimse, hoca gibi adam harbiden.
  • mahmud abbas'lı fotoğraflara baktıkça ali şen'in vefa küçük'ün kafasına rakı kadehi koyduğu sahne geliyor aklıma. tweetiyle yarmış bilge
  • sanırım yazmayı bırakmış kişi. çok derin ve analitik çözümlemeleri vardı.
  • çok geç olarak 1-2 ay önce keşfettiğim, inanılmaz tespitleri olan birisi. gündemle ilgili çok şey biliyor ve bana da tek kişiymiş gibi gelmiyor ama olsun. twitter'da "kemiksiz" yazan ender kişilerden birisidir.
  • kendisi çok özletti. eminim yazmasa da buraları takip ediyordur.

nerede ne yapıyor, neden bıraktı bir bilgisi olan varsa yeşillendirsin meraklardayım.
  • geri donmus reistir.

iyi bir perihan mağden (ve benzerleri) elestirisi ile gecemi senlendirmistir.

https://twitter.com/…aman/status/523914724057317376
  • güncel durumu tahlil ederken, geçmiş ve bugün arasında çok geçerli bağlantılar kuruyor. ayrıca okuduğunu anlamakta zorluk çekenler için uzak durulması gereken bir twitter kullanıcısı. en önemlisi de beşiktaşlı. büyüksün hocaların hocası.
  • kendisi an itibari ile twitter'a geri dönmüştür. hayırlı uğurlu olsun