şükela:  tümü | bugün
 • biletix'in teslimat yöntemlerinden biri. 3,5 tl'ye size mail üzerinden bileti yolluyor çıktısını almanız için.

  ulan itoğlu it zaten ben bastıracağım bileti dijital olarak yolladığın şeye niye para veriyorum? zaten bilet başına hizmet bedeli diye 7 lira çakmışsın 14 tl'yi cukkaladın bu 3.5 tl ne oluyor?

  burada diğer teslimat yöntemlerini görebilirsiniz. hiçbirinde paradan bahsedilmiyor. ama iş ödemeye gelince hepsinin yanında ücretleri beliriyor ve biletleri ücretsiz bir şekilde edinmenin yolu yok.

  hatta bazen hızlı bilet bile çıkarmıyor. kendi gişesi üzerinden çıkarmayı sunuyor sadece o da 6 tl. tam bir kan emicilik.
  örnek 1, örnek 2 ile bu durumu görebilirsiniz.

  etkinlik bileti sadece bu sömürücü site üzerinden satıldığı için mecbur buradan almak zorundayız.

  bu çakallara verdiğim para haram olsun. inşallah batarlar. sadece kendim için alıyor olsam, direk etkinliğe tavır alırım bunlar üzerinden bilet sattığı için. etkinliklerin de bunlara pabuç bırakmaması lazım.

  ayrıca biletix'ten nefret etme sebepleri'nden başka nefret sebeplerine de ulaşabilirsiniz.
 • allah bu biletix'in bin belasını versin. satın alınan bilet için pdf'e ayrıca para istemek insanları aptal yerine koymaktır. inşallah batarlar, yerle yeksan olurlar; evlerine ateşler salınır. tek kuruşa muhtaç kalırlar.
 • başka hiç bir teslimat yolu bırakmayıp; hızlı bileti seçeneklere koyup; bunu seçmediğiniz takdirde de bilet alımınızın onaylanmasını engelleyen biletix'in soygun sitemi. yukarıda zaten yeterince beddua edilmiş. bir mail atmak için 3.5 tl para mı alınır? ayıptır, yazıktır,günahtır.