şükela:  tümü | bugün
  • biletix'in teslimat yöntemlerinden biri. 3,5 tl'ye size mail üzerinden bileti yolluyor çıktısını almanız için.

ulan itoğlu it zaten ben bastıracağım bileti dijital olarak yolladığın şeye niye para veriyorum? zaten bilet başına hizmet bedeli diye 7 lira çakmışsın 14 tl'yi cukkaladın bu 3.5 tl ne oluyor?

burada diğer teslimat yöntemlerini görebilirsiniz. hiçbirinde paradan bahsedilmiyor. ama iş ödemeye gelince hepsinin yanında ücretleri beliriyor ve biletleri ücretsiz bir şekilde edinmenin yolu yok.

hatta bazen hızlı bilet bile çıkarmıyor. kendi gişesi üzerinden çıkarmayı sunuyor sadece o da 6 tl. tam bir kan emicilik.
    örnek 1, örnek 2 ile bu durumu görebilirsiniz.

etkinlik bileti sadece bu sömürücü site üzerinden satıldığı için mecbur buradan almak zorundayız.

bu çakallara verdiğim para haram olsun. inşallah batarlar. sadece kendim için alıyor olsam, direk etkinliğe tavır alırım bunlar üzerinden bilet sattığı için. etkinliklerin de bunlara pabuç bırakmaması lazım.

ayrıca biletix'ten nefret etme sebepleri'nden başka nefret sebeplerine de ulaşabilirsiniz.