şükela:  tümü | bugün
  • bisiklet sürerken video çeken vlogger kardeşimiz. çok tehlikeli sürüyor mu? evet sürüyor. kısaca macera arıyor tarzı bu. ama bu arkadaşı izleyip kesinlikle gaza gelinmemesini öneriyorum. hele türkiye gibi bir ülkede bisiklete verilen önem yerlerde. ben danimarka'dayım burada bisiklete büyük saygı ve önem var. fakat türkiye'de ne bisiklet yolu var, nede bisikletliye saygı. adam size çarpsa %80 ihtimalle kaçar. bu arkadaş semi-pro gibi ama risk alıyor, unutmayın aldığınız riskin bir ucunda hayatınız olabilir.

youtube kanalı
  • farkındalığı yakalarsın otobüsün arasında ezilince.. kolları façalı.bisikletli trafik apaçisi. bir kaç videosunu izledim de yolcu indiren otobüsün sağından insanların üzerine gidiyor arabaların arasından geçerken elini dayıyor. sonra insanlar bisikletlilere neden saygı göstermiyor
  • ne zaman ölecek diye merakla bekliyorum. gencecik bir arkadaşımız için böyle iç karartıcı bir yorum yapmak istemezdim ama çok tehlikeli sürüyor. böyle devam ederse er ya da geç çok büyük bir kaza geçirecek. telafisi zor sakatlıklar yaşayacak.

evet kardeşim youtube'da ilgi görmek güzel bi şey, benim de youtube kanalım var ve ben de seviniyorum insanlar abone olunca, yorum yapınca falan ama canımı tehlikeye atacak kadar da çıldırmıyorum.

yapma bunu güzel kardeşim bak uyarıyorum seni, öleceksin.
  • az evvel şu fidyosuna denk gelip kendisinden haberdar olduğum yutup kanalı.
    şehirler arası yolda arabaların ve kamyonların arasından geçip önlerine korkusuzca sürüşlerini çoğu kişi yorumlarda sevse de, ciddi derecede potansiyel trafik canavarı gördüm ben. hadi kendisini düşünmüyor da, şoför bu önüne geçince çarpmamak için bir anlığına direksiyonu kırsa, ailesi falan da olsa arabada kim verecek bunun hesabını diye düşünüyor insan.

bisiklet sporunu profesyonel olarak icra etmek istiyorsa hocalarından veya büyüklerinden etik konusunda öğütler alıp uygulamalı. yoksa ya kendisini öldürecek ya da kendisiyle beraber başkalarını da.

hız ve çılgınlığı biz de severiz, lakin başkaları için tehlike yaratmak çok başka bir şey.
    bu videolarını izleyip kendisine kızmayan bisikletçi abileri varsa, kendilerini kınıyorum burdan.

"yaptığınız işten para kazanıyorsanız bu profesyonelliktir" yorumu da içeren bir fidyo izledim. diyecek başka sözüm yok.
  • kendi çapında yaptığı çılgınlığı ve hızı marifet belleyen bisiklet apaçisi. gitmiş youtube kanalı açmış yaptıklarını sergilemek için. git dağda bisikletinle ne çılgınlık yapacaksan yap. milletin canını tehlikeye atmak çılgınlık değildir sayın trafik canavarı.
  • er ya da geç; asfalt cezasını kesecektir.