şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bisiklet sürerken video çeken vlogger kardeşimiz. çok tehlikeli sürüyor mu? evet sürüyor. kısaca macera arıyor tarzı bu. ama bu arkadaşı izleyip kesinlikle gaza gelinmemesini öneriyorum. hele türkiye gibi bir ülkede bisiklete verilen önem yerlerde. ben danimarka'dayım burada bisiklete büyük saygı ve önem var. fakat türkiye'de ne bisiklet yolu var, nede bisikletliye saygı. adam size çarpsa %80 ihtimalle kaçar. bu arkadaş semi-pro gibi ama risk alıyor, unutmayın aldığınız riskin bir ucunda hayatınız olabilir.

  youtube kanalı
 • farkındalığı yakalarsın otobüsün arasında ezilince.. kolları façalı.bisikletli trafik apaçisi. bir kaç videosunu izledim de yolcu indiren otobüsün sağından insanların üzerine gidiyor arabaların arasından geçerken elini dayıyor. sonra insanlar bisikletlilere neden saygı göstermiyor
 • az evvel şu fidyosuna denk gelip kendisinden haberdar olduğum yutup kanalı.
  şehirler arası yolda arabaların ve kamyonların arasından geçip önlerine korkusuzca sürüşlerini çoğu kişi yorumlarda sevse de, ciddi derecede potansiyel trafik canavarı gördüm ben. hadi kendisini düşünmüyor da, şoför bu önüne geçince çarpmamak için bir anlığına direksiyonu kırsa, ailesi falan da olsa arabada kim verecek bunun hesabını diye düşünüyor insan.

  bisiklet sporunu profesyonel olarak icra etmek istiyorsa hocalarından veya büyüklerinden etik konusunda öğütler alıp uygulamalı. yoksa ya kendisini öldürecek ya da kendisiyle beraber başkalarını da.

  hız ve çılgınlığı biz de severiz, lakin başkaları için tehlike yaratmak çok başka bir şey.
  bu videolarını izleyip kendisine kızmayan bisikletçi abileri varsa, kendilerini kınıyorum burdan.

  "yaptığınız işten para kazanıyorsanız bu profesyonelliktir" yorumu da içeren bir fidyo izledim. diyecek başka sözüm yok.
 • kendi çapında yaptığı çılgınlığı ve hızı marifet belleyen bisiklet apaçisi. gitmiş youtube kanalı açmış yaptıklarını sergilemek için. git dağda bisikletinle ne çılgınlık yapacaksan yap. milletin canını tehlikeye atmak çılgınlık değildir sayın trafik canavarı.
 • er ya da geç; asfalt cezasını kesecektir.
 • "öldürmeyen allah öldürmüyor işte" diskurunun canlı kanlı birer örneği.
 • cidden çılgın bir arkadaş. umarım bir gün ölüm haberini üçüncü sayfa haberlerinde görmeyiz. ayrıca korna olarak kullandığı bağırış çağırışları da yüzde bir gülümseme bırakmakta. ama dediğim gibi yakın zamanda kötü bir olayın kahramanı olmaması için sürüş stilini biran önce daha güvenli hale getirmesini temenni ediyorum.
 • videonun 8:42 saniyesinde ölümle el ele tutuşmaktadır. bu arkadaş için geri sayım başlamıştır.
 • videonun 10. dakikasından sonra arabaların arasından tozunu alarak geçen arkadaş. uyarsam mı tebrim mi etsem şaşırdım
 • çektiği videoyu youtube kanalında yayınlayamadan beyninin pekmezinin akacağı günler çok yakındır. burayı okuyorsa bilsin ki geriye kalan parçalarını asfalttan temizlemek için gelen itfaiye ekibi tazyikli suyla kazıyacak onu yerden.