şükela:  tümü | bugün
  • güzel bir bisiklet vlogger kardeşimiz. benim gibi bisiklet sürmekten keyif alan kişiler için izlemeye değer. keşke türkiye'de bisiklet yolları artsa da bir farkındalık yakalasak.

youtube kanalı
  • farkındalığı yakalarsın otobüsün arasında ezilince.. kolları façalı.bisikletli trafik apaçisi. bir kaç videosunu izledim de yolcu indiren otobüsün sağından insanların üzerine gidiyor arabaların arasından geçerken elini dayıyor. sonra insanlar bisikletlilere neden saygı göstermiyor
  • tam bir o cocugu. boyle tipler farkindalik yaratmasin. kisiligi oturmamis bir cocuk. ölüyördüm, intihar edecektim, adam bana bicak cekti kopekler beni isirdi tarzinda salak sacma basliklar koyup ilgi cekmeye calisan ergen.

son donemde ilgi cekmek icin turlu sebeklikler yapan motorculardan pek bir farki yok. yakin zamanda da basina bir is gelir...

yazik kimin cocuguysa.
  • ne zaman ölecek diye merakla bekliyorum. gencecik bir arkadaşımız için böyle iç karartıcı bir yorum yapmak istemezdim ama çok tehlikeli sürüyor. böyle devam ederse er ya da geç çok büyük bir kaza geçirecek. telafisi zor sakatlıklar yaşayacak.

evet kardeşim youtube'da ilgi görmek güzel bi şey, benim de youtube kanalım var ve ben de seviniyorum insanlar abone olunca, yorum yapınca falan ama canımı tehlikeye atacak kadar da çıldırmıyorum.

yapma bunu güzel kardeşim bak uyarıyorum seni, öleceksin.