şükela:  tümü | bugün
  • gold kuruluşu,alışveriş sitesi.şimdilik fiyatlar iyi.
    http://www.hizlial.com/
  • 2 hafta icerisinde yaptıgım 5 alısverisi eksiksiz bir sekilde kapıma teslim etmis alısveris sitesi.gold un yan kurulusu olması mide bulandırsa da su ana kadar hic yamuk yapmadı.fiyatlar güzel taksit var daha ne olsun ki?
  • başta teredütle yaklaştığım bir site olmasına rağmen neredeyse tüm kartlara 12 taksit yapılması - ücretsiz kargo imkanı ve hızlı geri dönen müşteri hizmetleri çalışanları nedeni ile alışveriş yaptığım site.

ürün çok hızlı geldi ve gayet iyi paketlenmişti gerçekten.
  • çok başarılı bir tasarım, tamamen ücretsiz kargo (üstelik sadece kontor aldım) ve peşinde %5 indirim ile gönlümü kazanmış, bundan sonra düşünmeden tercih edeceğim internet alış veriş sitesidir.
    tebrikler...
  • fiyatları göz dolduyor bu sitenin. gold kuruluşu ve aynı ürün gold dan daha ucuz.
  • yeni açıldığı için sanıyorum şu aralar promosyon döneminde olan site... fiyatlar diğer alışveriş sitelerine göre daha ucuz olduğu gibi, kargo parası da ödetmiyorlar...
  • fiyatları diğerlerine göre iyi ama fiyatın avantajını azaltan eksileri var.

bir kere kargo şirketi olarak sadece ups kullanıyorlar: (bkz: ups/#11744685)

ups'yi oraya yazdık ama burada ekstra bir bilgi verelim. hizlial sitesinde gelen kargoları mutlaka açın bakın, kontrol edin diyor. geçen gün yapılan teslimde ups'nin elemanı, "hayır açamazsınız, kapalı teslim yapıyoruz" dedi, paketi bırakıp kayboldu. dizütü bilgisayar (bkz: vr330) artı 2gb ramdi paketin içindekiler. ramler 2 adet idi, ben kartonu açar açmaz bir tanesi pat elime düşüverdi. ram'in kutusu değil kendisi düşen, dumur olup kaldım.

ram'in bozulmamasını ümit ederken, ups elemanının neden hemen kaybolduğunu biraz anlamış oldum. gerçi ups'de de suç yok, asıl sorun hızlıal'ın paketleme bölümünde. ram kutularının içi açılmış, garanti belgesi konmuş ama sonra bantla yapıştırılmamış. büyük kutu içinde de bir sabitlenme yapılmadığından sarsıntı ile küçük paketlerinden meydana fırlamışlar. allahtan bir sorun yaşamadım, taktım, sorunsuz çalıştı kingstonlar ama hızlıal ambalaj bölümü bir eksi aldı.

ayrıca web sitelerinde alışveriş yaparken, her bankanın kredi kartı yok. oyakbank kartını kullanıyorsanız, tek çekimlerde garanti'yi seçmek zorundasınız. oyakbank'a taksit oluyor mu, bilmiyorum. bu bilgiyi telefonla arayarak öğrendim, sitelerinde yok. yine allahtan müşteri hizmetlerinin tel nosunu sitenin bir köşesinde bulabiliyorsunuz, hepsiburada kadar zor değil ve tel meşgul değilse açan var. meşgul oldugunda hemen bağlantıyı kesiyor, buda bir eksi. açan kişi ilgili, bekletirken sorununuzu çözmeye çalıştığını belirtmemesine rağmen, bir süre sonra sorunuza bir yanıt buluyor.

websitelerinde de eksik var. özellikle satın alma işlemi sırasında, adres seciminde, eski kayıttaki adresi seçerken hata mesajları aldım. nedenini çözemedim, bir ürünü almayı yarım saatte, kararlılığım sonucunda başardım.

bu eksilerinin haricinde fiyat olarak şu anda en iyi sitelerden. dilerim fiyat avantajı yeni açıldığı dönemle sınırlı kalmaz ve yukarda saydığım eksilerini artıya çevirip piyasada tutunabilir. şu hali ile bile birçok web satış sitesine iyi bir alternatif oluyor.
  • 2 günde verdigim siparisi elime ulastirmistir. ayrica bazi ürünlerde gercekten cazip fiyatlar var. misal olarak x marka bi kosu bandi disarida 900ytl iken ayni özelliklerle bu sitede 690ytl e satiliyor. isminin hakkini verdiginide dusunursek. suan icin kusursuz calisiyor gibi.
  • fiyatları uygun olan alışveriş sitesi.ancak siparişi verdikten sonra kargo takip numarası verilmiyor, kargoyu takip edemiyorsunuz
  • yarım saattir alışveriş yapmaya çalıştığım site.

http://tabudeviren.googlepages.com/hizlial.jpg
    http://tabudeviren.googlepages.com/hizlial2.jpg

bir hata verir, bir scriptleri çalışmaz.
    bu nasıl alışveriş sitesi böyle.
    satmamakta direniyor. ben de almaktan vazgeçtim. yolunuz açık olsun.