şükela:  tümü | bugün
  • dün alışveriş yaptığım ve memnun kaldığım site. hoş bi paket mamayı kargoya vermek ne kadar zor olabilir ama en azından söz verdiği işi yapabiliyorlar. ayrıca kedi barınaklarına mama yardımı da yapabiliyor olmanız güzel bir özellik olmuş.
  • istanbul içi aynı gün teslimat yapmaları gayet başarılı, bugüne kadar yaptığım 5 alışverişte herhangi bir sorun yaşamadım.
  • web sitesini hiç beğenmediğim, kullanışlı bulmadığım ve bakarken sıkıldığım e-ticaret sitesi.
  • 26.12.2015 tarihinde verdiğim sipariş 05.01.2016 tarihinde elime ulaştı çok hızlılar maşallah. arada 11 gün var. hadi cumartesi siparişi verdim pazartesi kargoya verildi ama yılbaşı günü dahil 4 gün bir ürünü teslim edemediler, onu geçtim ertesi hafta pazartesi bile teslimat yapılmadı. ben aras kargo merkez ile görüşmesem belki daha geç gelecekti. kendi müşteri hizmetleri de konu ile ilgili yardımcı olmadı ne yazık ki. buradan sipariş verirken mama stoğunuza dikkat edin, benim gibi dışarıdan mama almak zorunda kalabilirsiniz. 48 saat teslim süresi falan hikaye...
  • istanbul içi hızlı kargo seçeneğini görmeyip başka kutucuğu işaretlememe rağmen hızlı bir şekilde kargomu bana ulaştırdıklarını düşündüğüm firma. cuma sabahı verdiğim sipariş cumartesi sabahı teslim edildi.
  • mama siparişi hizmetinde en iyisi olduğunu düşünüyorum. hayır öyle diğer sitelerden de çok sipariş vermedim ama bundan iyisi olamaz gibi. sabaha karşı verdiğim sipariş o gün içinde ücretsiz geliyor (istanbul). sürekli gönderdikleri %10-15'lik indirim kuponlarıyla da internetteki diğer mağazalardan daha ucuza geliyor(en azından benim aldığım mama için geçerli). ayrıca her alışverişte puan veriyor.

bu internetten mama sipariş etme olayı bana çok tatlı geliyor. yemeksepeti'nden yemek söyler gibi, tek fark mama kargocularının restoran siparişçileri kadar yavşak olmaması.
  • istanbul içi hızlı teslimat seçeneği ile öğlen on ikide verdiğim siparişi akşam beşte teslim eden firma. müşteri hizmetleri de iyi çalışıyor çok ilgililer. ben çok memnun kaldım açıkçası. barınaklara bağış seçeneği de güzel olmuş.

edit: bir siparişimde iki kilo eksik mama getirdiler aradım söyledim hemen tekrar yönlendirme yapıldı. lan türkiye'de adam gibi çalışan firma görünce gözlerim doluyor artık
  • gönderdikleri mama paketinin kapanma nokatsında, dikkatli incelendiğinde 1, 1,5 cm. delik vardı. üstelik mamayı muntazam şekilde karton kutuya koymuşlar. kargo firmasının yapması imkansız. ya kendileri de fark etmedi ya da kartona koyarken oluştu.; çünkü mama 15 kilo. başka bir ihtimali düşünerek üzülmek istemiyorum.

beslediğim sokak kedilerini maması bittiğinden acilen sipariş verdiğim, ertesi gün siparişi, istanbul dışına gönderen firma. iki tane kedime başka bir firmadan aldığım mamayı veriyorum; çünkü o markadan başka mama yemiyorlar. sokataki kediciklerin durumu acil olduğu için ne yazık ki gönderilen mamayı açıp verdim. umarım düşündüğüm gibidir ve bir sorun olmaz.
  • dun sabah kendilerinden, farmina matisse'in kisirlastirilmis kediler icin olan somonlusunu piyasadan 40 tl kadar daha ucuza siparis ettigim site. kargom bugun ulasti, mamanin skt ocak2019.
    hizli kargo, uzun skt suresi ve ekonomik olmasi gibi tercihlerimin ucunu de karsiladigi icin artik bu siteyi tercih edecegim. yasasin mutlu kedicikler mutlu sahipcikler. miyavlarca!

edit: sayesinde havhav yazarlarca reklam yapmakla suclanmisim ama daha once matisse basliginda da yazdiklarim sebebiyle pek cok yazar arkadasla konustuk ve bu mamayi daha once gittigidiyor uzerinden aldigimi kendilerine soyledim. ayni urunu daha ucuza bulmusken bunu paylasmak reklam yapmaya giriyorsa varsin havhavciklar reklam yapiyor desinler, daha ucuzunu bulana kadar simdilik en uygun fiyatli yer burasi miyavseverler, yeni yer bulursam orayi da mutlaka paylasirim. yasasin kaziklanmadan iyi mamayi alabilme ozgurlugu!
    bayram oncesi cok yogun calistigim icin gunleri birbirine karistirmisim cmt yerine pazardan bahsetmisim issiz gucsuz havhavlar rahatsiz olmus karisiklik icin ozur dilerim. ancak birkac entry yukarda istanbul ici ayni gun gonderinin ulastirildigi da yazilmis. havhavlari uzmeyelim is guc verelim :)
  • (bkz: damn) adlı reklamcı arkadaşa özel pazar günleri bile kargo gönderebilen hızlı mama firması.