şükela:  tümü | bugün
  • en yavaş fotoğraf-resim upload sitesi. hatrı sayılır bir yavaşlık.
  • yüklediğim tüm resimleri türk bayrağı ile değiştirerek, sürprizle güne başlamamı sağlayan site. kendilerini google ile karıştırdılar herhalde. gel de uğraş şimdi birer birer.
  • bir kere bile açıldığını görmediğim, resim görüntüleyebildiği iddia edilen site.
  • sozlukte oldukca populer olan resim upload sites.

yalniz soyle bir durum var; bu site resimleri sadece 6 ay sakliyor. sozlukteki bir cok resim destekli entrynin gecerliligi de sadece 6 ay oluyor boylece. silmeyenleri kullanmak lazim.
  • içeriği sadece 6 ay tutan ve ara ara sıçan rezil site. imgur gibi mükemmel bir site varken, kullananlar olması içerik anlamında kayıp.

bu site linklerini paylaşılmasına izin veren site sahipleri için, içeriğin 6 aydan fazla ulaşılabilir olması hiçbir şey ifade etmiyor sanırım.
  • buraya sözlükçüler niye resim koyuyor anlamıyorum. hem resimler yok oluyor hem de site çok yavaş açılıyor. imgur'a koyacaksınız olm imgur'a.
  • yok olması gereken bir internet sitesidir
  • bilgisayarda yüklü veya linki çok uzun olan resimleri kısa link biçiminde yükleyen, çok yavaş olduğundan şikayet edilen internet sitesidir. ayrıca ifşa edilmek istenmeyen site isimleri için de kullanılır.

(bkz: imgur)

tavsiye edilir. aynı işlevi görür ancak çok daha hızlıdır.
  • linklerin birkaç ay içinde "ölü link"e dönüştüğü vasat site. kullandığını gördüğüm her yazara özel mesaj atıyorum ama tek başıma yetişemiyorum. desteğinize ihtiyacım var.

kullanalım, kullandıralım: http://imgur.com/
  • email'i mynet.com, "en sevdigi sanatci" sila falan olan kitlenin kullandigi servis sanirim. bir de getirmis linki sozluge kopyalamis... akil, fikir.