• sozlukte oldukca populer olan resim upload sites.

yalniz soyle bir durum var; bu site resimleri sadece 6 ay sakliyor. sozlukteki bir cok resim destekli entrynin gecerliligi de sadece 6 ay oluyor boylece. silmeyenleri kullanmak lazim.
  • bütün dünya'nin problemsiz kullandigi imgur'a türkiye giremiyor.
    türkiye'nin kullandigi dandik hizliresim'e de bütün dünya giremiyor. orta bir yol bulmak lazim. cok komik seyleri kacirdigimi düsünmeye basladim son bir haftadir tikladigim hic bir link acilmayinca.

tanim: dandik bir site.
  • hala bu siteye yüklenmiş caps'lerin linklerini başlık içerisinde paylaşan var.

açılması 10 saniye sürüyor, senin espriyi görene kadar konuyu unutuyoruz, yapmayın etmeyin kendinize de bize de yazık lan.
  • dünyanın en sikimsonik ve çakal sitesi ekşiup'la birleşme saçmalığından vazgeçmişler nihayet. hesabım geri gelmiş. hemen sildim tabii ki. ekşiup isimli çakal siteyle yan yana gelenlerden uzak durmak lazım.
  • buraya sözlükçüler niye resim koyuyor anlamıyorum. hem resimler yok oluyor hem de site çok yavaş açılıyor. imgur'a koyacaksınız olm imgur'a.
  • buraya resim yükleyen elinizi sikeyim. açılmıyor arkadaşım, nedir bu ısrar.
  • eksisozlugun kendi resim yukleme sistemini getirmesinin gerektigini gosteren resim yukleme servisi. buraya yukleniyor,sonra yok erisilmiyor,yok siliniyor,servis kapaniyor ve entryler anlamsiz kaliyor.
  • ınternet lan bu, yurt dışına kapalı ne demek? millet de mal gibi bunu kullanıyor. bari gece 12 sabah 6 arası da kapat serverlar dinlensin elektrik tasarrufu olsun..
  • ulan dünyanın en sikimsonik ve çakal sitesi ekşiup'la birleşmek nereden çıktı lan cahiller? reklam çöplüğü, sağ tuş engelleme, link silme, kaydetmeyi engelleme, direkt link vermeme falan ne bok varsa bu ekşiup'ta. sizin vizyonunuza sıçayım. hesabımı sileyim dedim ama site yok ortada. yapacağınız işe sıçayım.
  • yurtdışından erişilemeyen, 403 hatası veren resim yükleme sitesi.
hesabın var mı? giriş yap