şükela:  tümü | bugün
  • tvlerde donen, bu ülkeyi seviyoruz, bu ülkenin insanına inanıyoruz, kizlar okusun, ataturk süper, milli takımın yanındayız martavallari ile vatandaşa şirin görünmeye çalışan nice büyük firmanın yaptığı orospucocuklugudur.

    normalde birinden bişey alıp parasını vermediginde karsindaki sana ürün yada hizmet vermeyi kesip parasını ister. ama bu orospucocuklari devletin desteğini arkasına alarak hizmet vermeye devam edip faizle hacizle garibanin boğazindaki lokmasina göz diker.
  • eski adıyla elektrik idaresi, başlık küfürlü olduğundan isim vermeyeyim. hem de rahat rahat küfür edebilirim böylesi daha iyi.*

    benim otomatik ödemedeki faturam bankadan kaynaklı* bir sorun sebebiyle 1 gün geciksin hemen gelip elektriğimi keserler. bir aile büyüğümün 25 yıl önce taşındığı evden çıkarken saati kapatmaması üzerine bizimkilerden sonra evde yaşayan insanların kullanıp ödemediği faturaları faiziyle bize kilitlemeye çalışıyorlar. ibne de bir avukatları var sürekli haciz haciz diye taciz ediyor piç kurusu, kendisine son uyarımı da yaptım bir daha taciz ederse kendisi kaşınır valla.

    hacize de gelemeyeceklerini, gelseler de bir bok alamayacaklarını bilmek de güzel his. o açıdan bir korkum çekincem yok, ilgili aile büyüğünün olmayan mirasıyla birlikte dolandırıcı elektrik firmasının borcunu da reddedince sorun kapanıyor. başını alırsınız.
  • bir de bunun vermedigi hizmet icin ucret kesen, faiz, haciz vs. yapan kamu kurumu olani var.