şükela:  tümü | bugün
 • ustalarının yaptığı yarım işi bitirtmek için başka usta tutmanızı gerektiren, tadilat vb. işlerle uğraşan şirket.

  duvarda su sızıntısı için aradık. 900 tl dediler ve anlaştık. duvarı kırdıktan sonra, kış günü evde kırık duvar ve akan boruyla duramayacağımızın da rahatlığıyla, bu boru bizim tahmin ettiğimiz gibi değilmiş deyip fiyatı iki katına çıkardılar. sonra da yaptıkları işi yarım bırakıp, pisliği molozu evin içinde öylece bırakıp gittiler.

  duvara sıva çekmeden gitti adamlar. fiyata dahil değilmiş. fiyata ne dahil amına koyduğum? duvarı ben de kırardım hem mis gibi stres atardım.

  bu kadar iğrenç iş yapan adamların, sadece google reklamlara ilan vererek dünyanın parasını kazanması çok sinir bozucu.
  küçük yerde böyle kötü iş yapan ustaları siker siker çoğaltırlar. ama istanbul gibi yerlerde adamların tekrar seninle çalışma gibi kaygısı olmadığı için adamın umrunda olmazsın.

  benden kötüleri de varmış.
 • evinizdeki tadilat işleri için usta yönlendiren bir site. gelen ustaların işinin ehli olup olmadıkları bilinmemektedir.
 • ustadan komisyon alıp size yollayan site.

  usta sizin iş hakkında bilginiz olmadığından emin olduğu için - netten usta tutmuş zengin- ve verdiği komisyonun acısıyla sizi kazıklar.

  iyiniyetli bir kurum olmakla birlikte işin içine çomar girince olay bozuluyor.

  siz yine eşten dosttan tanıdık usta bakın.
 • ustadan komisyon alıp size yollayan site değildir. ustalar bu şirketin maaşlı çalışanlarıdır, dolayısıyla bütün sorumluluk şirkete aittir.