şükela:  tümü | bugün
 • ustalarının yaptığı yarım işi bitirtmek için başka usta tutmanızı gerektiren, tadilat vb. işlerle uğraşan şirket.

  duvarda su sızıntısı için aradık. 900 tl dediler ve anlaştık. duvarı kırdıktan sonra, kış günü evde kırık duvar ve akan boruyla duramayacağımızın da rahatlığıyla, bu boru bizim tahmin ettiğimiz gibi değilmiş deyip fiyatı iki katına çıkardılar. sonra da yaptıkları işi yarım bırakıp, pisliği molozu evin içinde öylece bırakıp gittiler.

  duvara sıva çekmeden gitti adamlar. fiyata dahil değilmiş. fiyata ne dahil amına koyduğum? duvarı ben de kırardım hem mis gibi stres atardım.

  bu kadar iğrenç iş yapan adamların, sadece google reklamlara ilan vererek dünyanın parasını kazanması çok sinir bozucu.
  küçük yerde böyle kötü iş yapan ustaları siker siker çoğaltırlar. ama istanbul gibi yerlerde adamların tekrar seninle çalışma gibi kaygısı olmadığı için adamın umrunda olmazsın.

  benden kötüleri de varmış.
 • evinizdeki tadilat işleri için usta yönlendiren bir site. gelen ustaların işinin ehli olup olmadıkları bilinmemektedir.
 • ustadan komisyon alıp size yollayan site.

  usta sizin iş hakkında bilginiz olmadığından emin olduğu için - netten usta tutmuş zengin- ve verdiği komisyonun acısıyla sizi kazıklar.

  iyiniyetli bir kurum olmakla birlikte işin içine çomar girince olay bozuluyor.

  siz yine eşten dosttan tanıdık usta bakın.
 • ustadan komisyon alıp size yollayan site değildir. ustalar bu şirketin maaşlı çalışanlarıdır, dolayısıyla bütün sorumluluk şirkete aittir.
 • biz hata ettik. klozet su sızdırdığı için internetten bulduğumuz bu firma ile iletişime geçtik. hizmet bedeli 80 lira + gerekli malzemelerin ücretini ödemek üzere anlaştık. usta (!) geldiğinde sorunun kaynağı olarak rezervuar iç takımını gösterdi ve fiyat olarak internette tam 15 liraya satılan malzemeyi bize 100 liraya sattı. usta gittikten yarım saat sonra klozet yeniden sızdırmaya başladı. arayıp bilgi verdiğimizde ve yeniden bakmasını istediğimizde sorunun kaynağının değiştirdiği malzemeden olmayabileceğini söyledi. malzemeyi iade edelim dedik, almam dedi ve tekrar gelmek için ekstra para istedi. merkezini aradığımızda parayı iade etmeyeceklerini söylediler, fiş/fatura da vermediler ve de yüzümüze kapadılar!

  işinin arkasında durmayan, ve kalitesiz ustalara sahip bir firma!