şükela:  tümü | bugün
  • iş bankası ile yaptiklari %10 indirim kampanyası dolayısıyla tanıyıp ilk rezervasyonumu yaptırdığım tatil rezervasyon sitesi. şöyle de bir güzellik yaptılar, rezervasyonumu %10 indirim kampanyali yaptiktan ve kampanya bittikten sonra tarihleri degistirmem icap etti. yeni tarihlerde oda fiyatlari daha yüksekti ama yeni fiyati hesaplarken yine %10 indirimli olarak hesaplayıp daha cuzi bir miktar ödeme yapmamı sağladılar.
  • kesinlikle bu şirketi tercih etmeyin coral travel ile ortak çalıştıkları için güvenmiştim çünkü coral travel kesinlikle müşteriyi mağdur etmeyen bir firma olduğu için. 3 eylül'de casablanca'dan istanbula uçuşumuzdan sonra ege-akdeniz turuna katılacaktık. fakat hmstatil 3 eylül ege-akdeniz turuna müsaitliği olmasına rağmen ödeme esnasında tur doldu müsaitlik yok dendi sonra müsaitlik olduğunu söyleyip ödemeyi aldı daha sonrada tur yeterli kapasiteye ulaşamadığından iptal oldu dendi. dolu olan bir tur nasıl yetersiz kapasiteye sahip olunup iptal ediliyor resmen dalga geçiyorlar. araya bayram giriyor mağdur olacağız uçaktan indikten sonra. eşime ve eşimin ailesine mahçup durumda olacağım rezil olacağız. kendilerine daha sonra 3 kişiyi 10 eylül turuna gönderecektim vazgeçtim. bu yüzden kesinlikle hmstatil'den uzak durunuz olmadık yerde sizi ortada bırakıp perişan olursunuz.
  • işbankası indirimi nedeniyle ilk kez geçen yıl (eylül 2017)tercih etmiştim. indirim haricinde bir numaralarını görmedim sözde otelde bizi karşılayacak bir danışman arkadaş olacaktı. bu eksikliğin dışında da bir sorun yaşamadığımı belirtmek isterim.

sonra tekrar bir otel rezervasyonu yapmam gerekti. benimde küçük esnaf kazansın damarım tuttu hms'den yapayım dedim. keşke demez olaydım etsde müsaitlik olan otel için 5 saat sonra dönüş yaptılar ve müsaitlik yok cevabını verdiler. 5 saat sonra dönüş yaparsan tabi olmaz.