şükela:  tümü | bugün
 • "hoagard warehouse" da denilebilir kendilerine. yapılan işlerle fb reklamlarıyla tanıştım sonra işler gayet güzel estetik ve tasarım geldi, dayanamadım bir tane sipariş verdim. ürün geldi ve çok güzel kargolanmış, çok iyi ve profesyonel bir sunumla karşılaşıyorsunuz. ürün gayet güzel ve şık ve güzel duruyor, ürün hakkındaki yorumları kendilerine ilettiğimde bana çok da samimi bir dille geri dönmüşler sağolsunlar.

  bahtları açık olsun, tasarım ürünler satan dükkan diye tanımlayabiliriz.

  gerisine kendiniz bakınız, https://www.hoagard.com/
 • mükemmel duvar dekorları satan yer. sadece duvar dekorlarından ibaret değil. broş, tişört, anahtarlık, çanta gibi ürünleri de mevcut. broşlar ve anahtarlar tamamen el yapımı olduğu için çok ufak farklılıkları olsa da her şey çok yaratıcı ve güzel.

  kargo ücretsiz. ürünlerin kutulaması mükemmel. 10 şubata kadar love14 koduyla indirimli sipariş veriyorsunuz.

  ürünlerin fiyatları da bence ortalama. pahalı denmez.
 • burada satılan bir kartal ürünü var ki asıldığı duvarı şahesere dönüştürür.

  https://www.hoagard.com/…ts/yeni-metal-plaka-kartal
 • ev dekorasyonu konusunda gayet başarılı bir site.

  sanırım kardeş firmaları olan northshire ile birlikte evimi baya güzelleştirecekler. ilk siparişlerim geldi bile.

  kardeş firma dememin sebebi her ikisi de denizli menşeili firmalar.
 • müthiş tasarımları olan, dekoratif metal/ahşap ürünler satan oluşum. bakmakta fayda var.
 • verdiğim sipariş sonraki gün kargoya verildi. ürün güzel paketlenmiş, zarar görmeden geldi. yeni ürünler alıp evin duvarlarını şenlendirmeyi düşünüyorum, tavsiye ederim.
 • ürünlerini takip ediyordum. denizlili olmam münasebetiyle, denizli’ye gittiğim bir gün; dedim ki yerlerine gideyim oradan beğeneyim. yalnız gidip gördüm ki, sadece paketleme yapılan bir yerde buldum kendimi. satışlarının sadece internet üzerinden olduğunu ama yine de görmek istediğimiz ürünleri görebileceğimizi söylediler. sağolsunlar çok ince ve kibar davranarak görmek istediğimiz ürünleri gördük. hatta oradan alacaktık. dediler ki şu an bir indirim yapamayız ama sevgililer gününde yüzde 20 indirim yapacağız. biz de şaşırdık açıkçası. çünkü o an orada o ürünü almaya hazırdık. böylece güzel bir naiflik yaparak daha fazla para ödememize engel oldular. biz de bunun karşılığı olarak daha az ürün alacakken dört parça ürün siparişi verdik. hepsi çok özenli bir şekilde büromuza geldi. hiçbir sıkıntı yaşamadık. hatta hukuk büromuzun simgesini kendimiz yaptırmayı düşünmüştük ama adamlar bizden önce yapmışlar. kesinlikle çok başarılı bir girişim. denizli’min güzel esnaflığı da çok yakışmış.

  büromuzun simgesi ise şu: horse
 • wildlife tasarımları çok başarılı bir marka.
 • metal deco dedikleri ferforjemsi duvar ürünlerinin hastası olduğum marka. evimiz başköşesindeki şu aslanı her galatasaray taraftarı edinmelidir.
  https://www.hoagard.com/…yeni-metal-plaka-lion-head
  ama yukarda başka bir arkadaşın belirttiği kartal da güzeldir beşiktaşlı kardeşlerimiz için.
  ah bir de atatürk'ünki var ki, asıl başköşeyi o haketmektedir.
  http://www.hoagard.com/…ts/yeni-metal-plaka-ataturk