şükela:  tümü | bugün
  • belki bursa'nın en iyi dönerini yapmıyorlar ancak paket servis olayında tc sınırları dahilinde gördüğüm en iyi fast food büfesi. üniformalı çalışanlarının herbiri bizim açlıktan ölmemizi istemeyen isimsiz kahramanlar sanki. o derece sevdim, saydım ben bu müessesiyi.
  • haccp belgesine sahip pahalı olsa da kaliteli hizmet sunan fast foodçu
  • online siparis de verilebilen, sadece 3 tl'lik tost siparisi bile verseniz mirin kirin etmeden adrese teslim eden firma.
    bakkala ekmegin saat 10'dan once gelmedigi, sokaklardaki simitcileri gectim, firinlarin bile gunduz calismadigi sicak ramazan gunlerinde muthis!

http://www.hobipaket.com/
  • menüde fiyatları gördüğümde ağzım açık kalmıştı ancak sipariş önüme geldiğinde ve yemeye başladığımda, tamam yahu burası çok iyiymiş, dedim.
  • eski kalitesinden eser kalmamış, tam anlamıyla bozulmuş paket büfeci. ne hızlı ne de lezzetli artık.
  • gerçekten de eski lezzetinden uzaktır. izmir kumru için, yine bursa daki muadillerine göre iyi olsa bile, et döner olayında bozulmuştur; etleri kayış gibi, yanık, bir de atom ya da döner sandviç istediğinizde, şrak diye önünüze koyuyorlar, ama salçalı suya bandırıp iki gram et sıkıştırmakla, bursa da edinmiş olduğu ünvanı koruması zor.
  • eski halinden eser kalmamistir. gercekten cok ama cok lezzetsiz butun urunleri. daha kotusunu emek'te bile yemedim.
  • son 2 senedir döneri döner değil lavaşında bile lezzet yok. utanmadan bir de bursa'nın en pahalı dürümünü satıyorlar. uzak durun cidden çok lezzetsizler.
  • dürümleri vasat altı olan dönerci