şükela:  tümü | bugün
  • epoksi reçine'de kullanmak için kolye ucu kalıbı aldığım internet şeysi. gelen kalıp oldukça kaliteli ve pürüzsüz/hatasız. ürün kargoya 2 günde verildi sıkıntısız alışveriş yaptım.

    başlığı açmadan önce fark ettim ki kendileri sözlükte yazar olmayı da denemiş, ancak formatı sanırım tam kavrayamadıkları için;

    "çok hızlı değişen dünyamızda, günden güne artan bir trendle ilerleyen e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirmeyi kendimize hedef edindik. bu doğrultuda genç ve dinamik ekibimiz ile sanat, hobi ve maket ürünleri alanında öncü olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor ve siz değerli müşterilerimize daha uzun yıllar hizmet vermeyi hedefliyoruz.

    ürünlerimizin büyük bir çoğunluğu stoklarımızda mevcut olup % 90 oranında aynı gün kargo hizmeti sunmaktayız. uygun fiyat politikamız ve hızlı servisimiz bizi farklı kılan özelliklerimiz arasındadır. almanya, hollanda, polonya, abd ve uzakdoğu ülkeleri başta olmak üzere dünya çapında yapmış olduğumuz ithalatlar sayesinde birçok ürünü siz müşterilerimize uygun fiyatlara sunmaktayız."

    gibi bir entry yazmışlar.
  • sitesinden alışveriş yaptığım ve memnun kaldığım firma. aynı zamanda güvensanat ile ortak olduğunu düşündüğüm firma (siteleri bile aynı). stokları aynı sanırım. birkaç tane fırça birkaç tane titanyum beyazıalmış olmama rağmen (bugünlerde altın değerinde) özenle paketlemişler. ilk defa karşılaştım bu kadar özveri ile iş yapan bir tedarikçi ile. paketleme çok basit bir şeymiş gibi geliyor değil mi ama öyle değil. ülkemizde her şeyde olduğu gibi bu iş de baştan savma yapılır genelde. kendilerini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.