şükela:  tümü | bugün
  • lys matematikte en az +5 net sayelerinde yapacağım hocalar.
  • oturup o matematik hocası olduğunu düşündüğüm bol bol konuşan, branşı olmayan derslere kenardan salça olan hocayı saatlerce dinleyebilirim. öyle bir şey..

öğrencilerin baş belası, stres kaynağı ygs ve lys konusunda bir sürü konu anlatımı bulunan hem site, hem de youtube kanalı. çok da neşeli bir yer.

slogan bulmalılar kendilerine; babalara gelmek istemiyorsanız, hocalara gelin.
  • gayet kaliteli ders videolari paylasan bir youtube kanali.özellikle matematik ve geometri derslerini takip ediyorum,onlar ne tatli insanlar ki sen aksama kadar okulda bik bik konus,ustune bu videolari çek o özenle,o enerjiyle.para kazaniyor diyorlar,nedensiz degil diyorlar, bunlar para kazanmasin da kim kazansin.
  • abonesi olduğum youtube kanalı. günde birkaç saat izlemeden edemiyorum, matematiği zor ve sıkıcı bir ders olmaktan çıkarıp sevdirmeyi başaran hocaları bünyesinde bulundurmasından dolayı hem motivasyonumu arttırıyor hem de konuları daha iyi anlamamı sağlıyorlar.

bir lisedeki gudubet hocama bakıyorum bir de vural hocaya. böyle hocalarımız vardı da biz mi sevmedik matematiği.

türkçe matematikten gireceğim için diğer sayısal alanlar hakkında yorum yapamayacağım ama matematik ve geometri konusunda hocalara bir gidin derim.

ayrıca coğrafya hocası da süperdir.
  • 11. sınıf edebiyata dair bir video izledim de sonuçta bir "tonguç akademi" değiller gençler! dağılabilirsiniz...
  • ismi etkileyici olmasa da içerik olarak faydalı öğretici ve eğlenceli olan youtube kanalı. bizim zamanımızda böyle şeyler yoktu olsaydı kesin odtüdeydim.
  • bu youtube kanalının varlığını çok geç keşfettim :/ ozelden bilgi paylaşımında bulunduğum atanma derdinde ki meslekdaslarima da önerdim. fizik kimya biyoloji konularını burdan çalışmak da fayda var. konular kısa anlatım ve sağlam örneklerle pekistirilmis. bu yaz sıcağın da 20 dakikadan sonra erimeye basladigimiz icin asfgkllg
  • liseliler için harika bir ders kaynağıdır. ygs ve lys'ye hazırlananlar için tavsiye edebilirim.

gönüllü olarak çalışmaları da ayrı bir güzelliktir. dersi bir hoca anlatırken başka bir dersin hocası da sanki öğrenciymiş anlamadığı yerleri sorması öğrenciler için diğer avantajdır.

şuan için sadece sayısal dersler var, vakitleri olduğu zaman sözel derslerle ilgili de videolar hazırlayacaklarını belirttiler.
  • vural hocanın bir soru yazımında yaptığı en ufak yanlışta bile özür dilemesiyle onlara olan minnettarlığımı daha da arttıran, güzel insanların girdiği çok faydalı proje.
  • espri kasmasalar tam süper olacak.