şükela:  tümü | bugün
 • bana tam bir günah gecesi yaşatan site.

  dün akşam sitede amaçsız amaçsız gezerken bir de ne görsem dersiniz? bizim okulun güzel sanatlar fakültesinden bir afet-i devran. neyse, tanışmak için güzel bir mesaj attım. mesaj o kadar etkileyiciydi ki "bunu ben mi yazdım?" diye kendime hayran hayran bakarken tahmin ettiğiniz üzere kızdan cevap geldi. hemen ardından hocam üzerinden tavla oynama teklifimi de kabul edince muhabbet ilerledi tabi. her neyse; ben tavlada bunu 6-1 gibi fantastik bi skorla yenince kız bi bozuldu. "bu kez şanslıydın ama yarın gerçeğini bi oynayalım çok pis ezicem seni ;)" demekle yetindi. ben de hemen atladım, kız cidden çok güzeldi ne yapayım? bugün akşamüstü ders çıkışı kızı almak üzere güzel sanatların yolunu tuttum. kapıda kızı beklerken bi sigara yaktım. kapıda da sigara içen 6-7 kişilik bi tayfa vardı. içlerinden bi tanesi yanıma geldi, "birader ergin sen misin?" diye sordu. "evet, benim." cevabını verince de beni etraflıca bi siktiler.

  bu ibret verici hikayeyi niye anlattım bilmiyorum ama bu siteyle ve bu siteye çemkirenlerle ilgili cidden büyük bir rahatsızlığım var:

  eh be birader, bu kadar mı düştünüz!

  tamam, hepimiz zamanında "çok ıssızım yea"nın, "bir otel odasında tek başıma kalıp 45'liklerim ve pikabım eşliğinde hunharca 31 çekmek istiyorum"un, hatta ve hatta aslında hiç olmayan "kahve bağımlılığımız"ın ekmeğini yemeye çalıştık. kimi zaman gerçekten fena olmayan sonuçlar da aldık ama insan buna bi yerde dur demeli. en azından hocam'a kadar düşmemeli. madem bu kadar düştün bari sözlüğe gelip bu rezalet siteye çemkirme. nasıl ki izlediğin porno'yu facebook'ta paylaşmıyorsun bunu da yapma. hadi madem yapıyorsun, o zaman da gidip 10 dakika sonra diğer başlıklarda çakma teoman'ı oynama. gözünü sevem cigerini sikem yapma bunu!
 • şöyle muhabbetler dönebiliyor:

  başlık:
  2011 in favoril filmleri? (favori demek istemiş)
  ilk giri:
  baslangıç

  re:
  baslangıç 2010 değil mi ya?

  re:
  ben 2011de izledim.

  not: allah'ım aklımı koru.
 • dört küsür sene önce odtü'ye girince tezcanlı gibi açtığım hesabı yıllar sonra bugün tekrar yokladım. harbiden leş gibi bir ortam. her taraf fenerbahçe formalı, tavla oynayan, yamuk yumuk, boya küpü karılarla dolu. bir sürü sığır da bunların çirkin fotoğraflarının altına "yok artık!" filan yazıp beğeniyor. şu ülkedeki üniversiteliler bir rahat rahat sikişseler hiç olmayacak bunlar.
 • üniversite zamanında birbirine yalaklanmak için burayı kullanan arkadaşlar, bittikten sonra memurlar.net'e terfi ediyorlar.
 • kısmetse çoluk çocuğa karıştığımda üyeliğimin onaylanacağı site, artık hanım izin verirse kız kaldırırız biz de.
 • eskiden güzelin güzelle seviştiği, güzelin çirkini aşağıladığı, çirkinin ise güzele bakıp mastürbasyon yaptığı bir siteydi.

  şimdi ise kızlarımızın nasıl koca bulurum sorusuna, erkeklerimizin ise iyi kötü nerden bi delik bulurumda içine akarım sorularına cevap aradığı bir site haline geldi.

  muhabbet, sohbet, dostluk, arkadaşlık mı ? köprüyü geçene, kafede buluşana, numarayı alana dek.

  saygı, iyi niyet ? eser yok.

  medeniyet mi ? sıfır.

  kültür ? yok artık saçmalama.

  üslup ? ya bi siktir git arkadaşım.

  özetle leş gibi bir gençlik sitesi. üniversite okuyan güruhun %90'nın gerçek yüzünü yansıtır.
 • türk kızlarının kendini paketleyip güzelce pazarladığı mekan. buraya üye olan erkekler sakın "ulan kız yanlış anlar mı? ayıp olmaz mı lan böyle abaza gibi?" diye soruları sormayın kendinize. unutmayın o kızlar o siteye tez konusu araştırmak için üye olmadı, boşa saatlerce profil sayfasını düzenlemedi hepsi sizin için.
 • kızlı erkekli ego tatmin etmek, kendine üreme mevsiminde -ki bazılarınınki 12 ay- eş bulabilmek için yararlandıkları bir site.

  geçen sene bilgisayar laboratuvarındaki derste yanımdaki kızın hesabını açmasıyla ilk kez kabul edilen bir üye gördüm. kız 3 dakika sitede dolandı, resimlerine göz attı. ondan sonra "profiline kim kaç kez bakmış?" gibisinden bir bölümü her 2 dakikada bir tavaf etti. kızı baya inceleyenler olmuş. şöyle söyleyeyim kızın itü'de bile gideri yok. ortam öyle yani. o da onun profiline bakanların profillerine iade-i ziyaretti bulundu.
  sonra yandaki bilgisayarı izleyen sapık afrikalileo önüne döndü.
 • metumate'in tasarımı daha iyi olanı.

  sayfayi her yenilediginizde sağ üstte de çıtı pıtı bir duyuru çıkıyor.

  --- spoiler ---

  "çarpıldım" seçeneğine tıkladığınızda, karşı taraf da size çarpılmadıkça kimsenin bu çarpışmadan haberi olmuyor. rahat olun, çarpılın efendim

  --- spoiler ---

  yorum: elendiiilll!!!

  edit:
  ayrıca bu sitede şu anda odtü'deki tüm öğrencilerin/asistanların/hocaların numaraları/kodu ve bölümü burada mevcut.

  bunun da emailler üzerinden gidilerek alındığını düşünüyorum mesela hocaları araştırdığınızda öğrenci kodu olarak maillerinin baş tarafı çıkıyor ("@metu.edu.tr" atılmış hali) .

  burada yapılanın (bilgilerin elde edilmesi ve açığa verilmesi) ne kadar yasal olduğu ise ciddi bir konu.

  ben, sınav notlarını bile kişinin sadece kendisinin görmesi gerektiğini savunan biri olarak, kişisel bilgilerimin elde edilmesinden ve bu şekilde ortada bulunmasından hiç hoşnut değilim.

  bir de altta her hakkı saklıdır yazmaz mı? bir o benim hakkım, iki hiç de saklanmıyor!
  öküz derisi kaplatmış hazırlayanları ne diyelim...
 • felsefe forumunun ortalama bir ortaokul öğrencisinin felsefeden anlayışı ile dolup taştığı sitemsi.

  bazı başlıklardan örnekler verelim:

  -hayat felsefeniz nedir ?
  -bir renk olsaydın hangi renk olurdun, neden?
  -herkes aya benzer. karanlık bir tarafı vardır ve kimseye onu göstermez.
  -felsefe dendiğinde aklınıza gelen ilk şey nedir ?

  çok başarılı hacı..