• hocanin soyledigi her kelimeyi yazan kiz modeli ekolüyle aynı paralel evrenlerde yaşamını sürdüren unisex öğrenci türevidir bu da. biraz yalakalık, az biraz da hocaya sürekli şartlanmış aptal gözlerle baktıklarından en ufak bir espri kaçırmaz kahkahayı basıverirler koca amfide.

bazen kimse gülmez, bi tek bunlar güler en kalitesiz ve vasat espriye. "ya ben bu hocayı anlıyorum yaaa" der gibi bi de etraflarına bakarlar gülerken. bazen de hocanın söylediği ciddi bir şeyi espri sanar öyle gülerler. hoca anlamsızca bakar bunlara. muhtemelen dışarıda başka birisi yapsa o esprileri "iğrençsin" derler. böyle de yalakalık dizboyudur yani.
  • - cikarin kagitlari, yazili imtihan yapacagim!
    - ahahahhahahaaaa....
    - ne guluyosun evladim?
    - ee hocam espri?
    - deli herhalde...
    - ahahaha...
    - oglum gulmesene, cikar artik kagidini!
    - hocam cok komiksiniz, nerden buluyosunuz allaskina bu esprileri
    - la havle... cotenkkk!!! (enseye bi saplak iner)
    - ahahahahahaaaaaa...
  • bazen esprileri aşırı kötü olan bir hoca karşısında bütün sınıfın içine girebileceği model. yapılan her eblek espriye kaba etleriyle gülen öğrenciler, hocayı iyice gaza getirir. komik olduğunu sanan bu adam/kadın da bu zeka kıvılcımlarını saçmaya devam eder olur olmadık zamanlarda.
  • sınıfın genel çoğunluğu espriden anlıyor ve yalakalık peşinde koşmuyorsa ilginç enstanteneler ortaya çıkar. ve her şeye gülen arkadaşa gülünür. genel bi sessizliğin içinde hocanın yaptığı abidik gubidik espriler esnasında tüm sınıf susar ve sadece yalaka olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen kişi güler. tabi haliyle bütün sınıfta ona güler.
  • (bkz: teachers pet)
    (bkz: inek)
  • -şimdi burada da görmüş olduğumuz gibi monopol piyasalarda...
    -eehhehe
    -...a firmasının arz eğrisindeki başabaş noktası...
    -hiğeheheh yalarım hocam ehehe
    -fikret iki saniye sus allasen
    -ehehe aslan hoca büyük hoca eheh..şak şak şak bravooo
    -ama fikretçiğim böyle yaparak risk alıyorsun?!
    -ahan da!!
    -evet nerde kalmıştık? hah bu başabaş noktası...
    -kötüne koyim senin

(bkz: risk nedir sorusu için mezun olmamak)
  • sınıfta kalma tehlikesi olan öğrencidir.
  • (bkz: yalaka)
hesabın var mı? giriş yap