şükela:  tümü | bugün soru sor
  • izmir fuarda açıldığı söylenen ünlü djleri ağırlayan gece klubü.

daha gitmek kısmet olmadı.
  • havalandırma sıkıntısı mevcut olan gece klubü. güzel event'ler oluyor. eski fuar'da göl gazinosunun yanında. 88'in kapanmasından sonra gidilebilecek alternatif mekanlardan diyebiliriz.
  • kötü bir ses sistemine sahip olan ve mekan içerisinde akustiğin çok çok kötü olduğu düğün salonundan bozma bir yerde event yapmaya çalışan etkinlik grubu. son yaptıkları eventte ( unders ) saat 00:00 da yukarıda yapılan düğünün müziğin bitmesini beklediler. hadi bunları görmezden gelelim desek bu sefer içerideki erkek popülasyonunun %80 oranında olması dayanılmazdı. kız arkadaşımla gitmiştim ve inanılmaz derecede rahatsızlık vericiydi ortam. nereden tutsan elinde kalıyor. hapçı tayfasına hizmet eden bir mekan olarak yer etti bende. yaptıkları izmir için güzel şeyler ama naçizane tavsiyem acilen mekan değişikliği yapmaları. kullandıkları ses sistemi akustiği daha güzel olan bir yerde çok daha iyi sonuçlar verecektir. kapıda çok seçici davranmaları lazım. yani tamam yurt dışından dj getiriyorsun maliyeti karşılaman lazım ama arkadaşım bu kadarını yapmayın. fuarda yapılan eventlerden hep uzak durmuşumdur ama unders dedim hadi bir şans tanıyayım fakat 2 saat sonunda uzak durmakta ne kadar haklı olduğumu anladım.