*

şükela:  tümü | bugün
 • bi transatlantik bi gokdelenin ortasinda ne arar, bi insan nasil karizma yapar, bina devirerek yaklasan adamlara bicak cekilmez derslerini almak icin cok iyi bir film. bazi yerleri biraz sikici olabilsede totalde izlenmemesi yazik bi film
 • iki tip birbirine yaklaşır. düzenli hihihihi sesi çıkartarak elleriyle birbirlerini hızlıca okşarlar. sonra dönüp giderler. yarım saat geçer. dövüşçülerden birinin sağı solu aniden şişer ve adamcağız patlar.
  ilk yarım saatden sonra kimin hangi dövüş sonucu patladığını akılda tutmak zorlaştığı için olay anlamsızlaşmaya başlar. saçmadır. bayar.
 • saglam karakterlerden biri ile senseimsi adam arasindaki konusmadan:
  -the fist of the north star has been defeated.
  -your point?
 • eye of the tigerla kapiscak kadar saglam (?!) bi japon sarkisi icerir. duyunca aman aurami topliyip gideyim bu diyarlardan diyesim gelir.
 • kenshiro iyi dovu$ur, gokdelen kirar, adam patlatir, lakin o ses yok mu o ses, i$te oldurur adami

  bir de manga alemlerinde vampire hunter d kadar karizma bir adam olan shin biraderi de icerir...dilim dilim eder adami
 • 1995 amerikan yapımı ikinci sınıf bir action filmi olarak yansımıştır beyaz perdeye.
  kenshiro yu gary daniels, ryûken i malcolm mcdowell canlandırır.
 • yeterince anime seyretmiş çoğu insana göre şimdiye kadar yapılmış en kötü animelerden birisi olsa da vahşet dolu olduğu için en kolay bulunanlardan birisidir
 • (bkz: gary daniels)
 • fransa'da ken le survivant adıyla piyasaya sürülmüş anime dizinin movie halidir. diziden karakterler araklanıp bu filme dahil edilmiştir. dizisinde 100 bölüm boyunca kötü adam olarak bildiğimiz shin burada o kadar da kötü 1 adam değildir,ken yine esas oğlandır,lynn'de,julia da burdadır falan filan..
  bilimum kafa/vücut patlama sahneleri blur efekti yardımıyla rötuşlanmış böylece filmin kusulmadan izlenebilme olasışığı arttırılmıştır. ah,unutmadan ken'i obi wan karizmasıyla da gördüm filmde,artık ölsem de gam yemem.
 • bir anime dizisi; nükleer savaşlar sonrası yerle bir olmuş dünyada bir miktar insan hayatta kalabilmiş,yaşam mücadelesi vermektedir. kıtlık ve susuzluk baş göstermiştir. suyun bulunamadığı güzel dünyamızda benzinden (petrol de değil,dikkat çekmek istiyorum benzin) bol bir şey yoktur ve bu yüzden adım başı motosikletli çılgın gençlerden müteşekkil çetelere rastlayabilir,kaba kuvvet gösterilerine tanık olabiliriz. tabi ki ken adlı temiz kalpli 1 genç bu olup bitenlere her bölüm onlarca çılgın serserinin beynini patlarak dur diyecektir. ken'in sevgilisi julia'yı "çalmış" shin diye kötü mü kötü 1 karakter her bölüm ken'in üstüne bilimum düşman gönderir,ve ken her 1ini tabiki haklar.
  ayrıca akıcı fransızcamı fütursuzca sergileyecek ve "le survivant"ın "hayatta kalan/felaketten sağ çıkan" anlamına geldiğini söyleyeceğim.