• danny vera' nın pek hoş şarkısı. böyle chris isaak tadı alıyorum her dinlediğimde. şarkının sözlerini de yazmazsak tam olmayabilir. o yüzden buyrun efem:

do you remember last night all of the things that we said
    they didn't seem wrong at that time
    hold on a while

i still remember your face, and that same look in your eyes
    now baby let's give this a chance
    hold on a while

hold on a while
    forget everything i'm gonna say
    now baby i don't wanna fight
    hold on a while

i think tomorrow will change everything we did wrong
    now honey let's put things a side
    and hold on while

hold on a while
    hold on a while

do you remember last night all of the things that we said
    now baby let's give this a chance
    hold on a while

hold on a while
    hold on a while
    hold on a while

alın teri değil, bildiğiniz copy/paste...
  • dinler dinlemez akla chris isaak'ı getiren şarkı. tabii ki wicked game'i. çok andırıyor ve ona yakın güzellikte.dinleyin, dinletin.
  • sevdicekle "bizim şarkımız" yapılası gibi dursa da sakın yapmayın diye uyaracağım şarkı.
    bu şarkıyı heba etmeyin. her daim dinleyebileceğiniz şarkılar kategorisinde dursun.
    danny vera'nın muhteşem ötesi şarkısı.
  • ilk dinleyişte akorları ve vokalistin sesiyle sahibinin chris isaak'e ait olduğunu sanmama neden olan, ama biraz araştırınca danny vera ile tanışmama vesile olmuş güzel şarkı.
  • yazar arkadaşlarımın hissettiği gibi benim de chris isaak'e aitmiş gibi dinlediğim güzel bir şarkı. şarkının abartılacak özel bir yanı yokmuş gibi durduğuna bakmayın. arkada elektro gitarın küçük küçük melodik notaları akarken ikinci defa açmayı düşünmediğim şarkıyı bilmiyorum kaçıncı defa dinliyorum. ve ayrıca evet, danny vera'nın diğer şarkılarına çok benzemiyor hatta diğer şarkılara kıyasla fazla bilinmiyor bile olabilir fakat şarkıyı her dinlediğimde özel bir şeyler hissettirdiği kesin.

ı still remember your face, and that same look in your eyes
  • etkileyici ama hüzünlü bir şarkı. yağmur yağarken dinlememek gerekiyor.
  • herkes yazmış ama yetmez, chris isaak bu şarkıyı ben söyledim diye telif atsa garipsenmez
  • akıp giden zamana, her şeyiyle yetişmeye; anı yakalayacağım diye her yere koşarak gitmeye çalışan insana söylenmesi gereken bir laf gibi… ne dingin bir şarkı.
    (bkz: danny vera)
  • danny vera isimli şahsın diğer şarkılarıyla çok alakası yok gibi duran gayet buram bir şarkı. biraz da sting'i anımsattı bana.
  • dinlediğimde beni durgunlaştıran, sakinleştiren şarkı.
hesabın var mı? giriş yap