şükela:  tümü | bugün
  • hayvan gibi güzel bir ios oyunu. tavsiye ederim. gluk gluk diye binaları gömmenin keyfi bir başka
  • her oyundaki 2 dakikalık süre kısıtlaması ile beni üzen oyun.
  • bağımlılık yaratıyor
  • acayip sardım bu oyuna,sanırım seviye atladıkça hızda bi artış oluyor.
    başka trick vs var mı acaba?
  • instagram'daki reklamıyla haberdar olup oynamaya başladığım oyun.

kaldırım kenarındaki yol engellerine yakın başlamak favorim. tek sıra halinde oldukları için gömmesi kolay oluyor. ilk büyüme için elverişli bir mekan.

bir de parklardan birini ilk bulan engellenemiyor genelde, o parklar çok önemli. parkı gömünce kafana göre gezinip binadan küçük her şeyi yutuyorsun. sonra da minik binalar geliyor.

benim merak ettiğim, haritanın sabit mi yoksa değişken mi olduğu. zira sabitse, kafayı bozmak suretiyle haritayı ezberlemek mümkün. başladığın noktayı anımsayacaksın, ilk büyümeye elverişli yerlerden birisine hemen gideceksin filan...

eğer harita sabitse, vardır yani bunu yapan. arada görüyorum, 1. olan en yakın rakibini 5' katlamış oluyor
  • bağımlılık yapan, batarya düşmanı oyun. yapımcılarını tebrik etmek gerek, gerçekten sarıyor.
  • tamamen offline bir oyundur, multiplayer değildir. tüm oyuncular bot. uçak moduna alıp deneyin.

bir de oyunun sesleri de yok. yani ses koymmış yapımcısı.

yine de eğlenceli oyun.
  • süresi biraz daha uzun ve büyük harita olsa daha eğlenceli olacaktır.
  • oyun çok dengesiz. park kilit nokta, parka ilk ulaşan kazanıyor. önce park duvarlarındaki küçük sütunları yiyip boyut artırdıktan sonra duvarları yiyorsunuz. sonra bütün parkı bitirince küçük binaları yiyecek boyuta geliniyor. zaten en küçük binalar da parkın çevresinde bulunuyor. bu binaları yiyince bayağı genişliyorsunuz ve harita daha geniş açıdan görülebiliyor. haritada iki park ve bu parkların çevresinde küçük ev blokları var. hemen diğer parka kayıp yenmemişse diğer park ve blokları da bitiriyorsunuz. bundan sonra diğerlerini avlamak kalıyor.
    birkaç farklı sabit harita var, haritalar random değil. bir haritada hemen hemen parkın dibinde doğuluyor, botlar hemen parka koşuyor. tek sıkıntı harita bu, bu haritayı da ezberleyip diğer parka koşarsanız, ya da kayarsanız mı demeliyim, diğer botlar park için didişirken hızlıca büyüyorsunuz.
    park olayı kaldırılıp oyun süresi uzatılsa daha eğlenceli olurdu. otopark falan hep hikaye, parka tek ve hızlı ulaşan hemen hemen kesinlikle kazanıyor. harita azlığından bir süre sonra sıkıcılaşıyor zaten oyun.