• efendim bunlar sadece bim de bulabilceğiniz hazır bir waffle türü, kız arkadaşım londradan buna benzer bişe getirmişti daha önce, ama bu ondan da güzel çıktı, fiyatı da 3 lira civarı sanırım, arasında karamelli bir karışım olan waffle sandeviçi. bir pakette sekiz tane var. tost makinasında bir dakika hafifçe ısıtıp karamelini yumuşattığınızda ortaya çıkan koku kadar insanı etkileyen başka bir şey var mı diye sorsanız, tadı derim, bu ürün başlı başına bimi sevme sebebidir.
  • geçen görüp de alamadığım yiyecek.. burada methedildiği aklıma kazınmıştı, bir alıp deneyeyim dedim.. bir baktım fiyatı 2 küsür lira.. bende gittim bi centro gofret aldım 1 küsür liraya, tadını bilmem ama en azından karın doyurur aga..

(bkz: cimri şişman bencil pislik)
  • hakkında çok güzel bir şiir yazılmıştır.

dünyanın en güzel şeyi
    nedir bilir misin ey kardeş,
    hava mı, su mu?
    yeni doğan bir bebeğin
    annesine gülümsemesi mi?

hayır ey dost hayır
    ne dünya barışı
    ne baharda esen meltem
    dünyanın en güzel şeyi
    bim'de satılan karamelli waffle'dır.

2.95 tl'ye satılıyordu en son
    ne zaman oldu yemedim
    bir poşette 7 tane
    çaya bandırdın mıydı
    off
    laaaps laaaps diye

-yılmaz özdil/ hürriyet
  • eve gelirken bim'e daldım az evvel. bir şey alacağımdan da değil ha.

tatmadığı hiçbir abur cubur kalmayan bana göz kırpması uzun sürmedi tabii.

oysa ki ben ilkler yağlı gevrek'e meyillenmiştim çoktan.

çeldi aklımı.

gelgelelim şu an bu satırları yazarken hala korkumdan açıp tadına bakamadım.

ya olur da tost makinasına yapışırsa???!!! karımdan yemediğim dayak kalmaz vallahi!

e ondan rica edeyim desem, o zaman da yeriz dayağı. iki ucu boklu değnek.

kuru kuru yenir mi acaba?

çok mutsuzum amk!
  • kesinlikle içerisine bağımlılık yapan bir şey konduğunu düşündüğüm,hayatımın mutluluk pınarı. buradan bim yöneticilerine sesleniyorum,allah peygamber sevginiz varsa çekmeyin bunları raftan.
  • yine bim'de 1.50 liraya satılan profiterole bandırılarak da yenebiliyor. evi bim'le yanyana olan biri olarak bu belaya bulaşmasaydım iyiydi.
  • bugün arkadaşımla tam 14 paket alıp yıllık stok yaptığımız orgazmik yiyecek. yılda sadece bir ay satılıyor, boru mu?
  • tavsiye üzerine aldım, eve gelip tadına bakınca her işi bırakıp, üşenmeyip, giyinip tekrar dışarı çıkıp bim'e gidip 6 paket daha alıp stok yaptım. hiçbir şey yapmadan paketten çıktığı gibi yemek bile müthiş ama eminim ısıtmak, dondurmayla yemek vs gibi farklı şekillerde tüketildiğinde daha da nefis olacaktır..
  • sabahleyin aç karna yarım paketi hayvanlar gibi doyuruyor efendim.böyle bir lezzet yok ayrıca.kesinlikle tavsiyedir.

(bkz: bim'de satılan muhteşem ürünler)
  • arkadaşın tavsiyesiyle amsterdam' a gidince bi sürü aldık bunlardan. sonra aynısını bim' de görünce üzüldüm keşke başka bi şey alsaydım diye ama sevindim aynı zamanda sürekli yiyebileceğim için.

ürünün üstünde besin değerleri yazmıyor ama baya doyurucu yüksek kalorili bi waffle.
hesabın var mı? giriş yap