• hay allahım sen daha iyi bilirsin ama oldu mu şimdi bu?yani bu kadar duraklama olmadı maçta niye bu uzatma dakikaları..
  • su gune kadar sasirmama sebebiyet olan soylem.
    zira kimse hollanda'ya "sen kimsin yaaa" dememisti ki, kahraman'dan geldi bu soylem.
    racon yerini buldu (!)
  • 2 bin 711 şirketiyle türkiye'de 22 milyar dolarlık yatırımı bulunan bir ülke için söylüyor bunu. konya'dan küçük ama konya'yı ters domaltıp düz sikiyor. buna ne diyceksiniz sayın kahraman? bu hırbo hayat görüşünü nasıl kazandınız? nasıl meclis başkanı olabildiniz bu vizyonsuzlukla? tebrikler.
  • so what?
    antartika'nın yüzölçümü de 14 milyon kmkare, nereye varmaya çalışıyorsunuz amk? koca ülkeyiz bi bok etmiyoruz mu demeye çalışıyorsunuz?

rusya dese yarın "türkiye bizim banliyömüz, yirmide birimiz kadar" diye, eyy rusya geçmişiniz faşist komünist, stalin mtalin biliyoruz hepinizi" diyecek adamlarsınız şöyle embesil yorumlar yapıyor, adamlar sert yapınca da ağlıyorsunuz.

acık beyin, başka bişey değil.
  • bence adamalar çok yediği için kürdan cepleri geniş. aslında acayip büyük ülke demek istemiş
  • kürdan cebi kadar memleket kadar ihracat yapamadığı için utanacağı yere, aklınca küçümsediğini zanneden zavallı söylemi. ben olsam utanırdım şahsen. zira memleketi yöneten çiftçi mahmut dayı değil benim.
    bi hatırlatsak mı ki? paşam sizin asıl göreviniz, imam hatipler genel müdürlüğü değil, ona buna laf yetiştirmek de değil, ülkeyi en iyi biçimde yönetmek, el aleme rezil etmemek.
  • 2016 yılı ihracat rakamlarımız : 144 milyar dolar
    2016 yılı ithalat rakamlarımız : 199 milyar dolar

türkiye'nin kürdan cebi olduğu söylenen hollanda'nın 2015 yılı rakamları ise şöyle;

ithalat : 412 milyar dolar
    ihracat : 476 milyar dolar

bir ülkenin ayakta kalmasının en önemli yollarından biri, ithalat ihracat dengesidir.
    bir ülkede, ithalat, ihracat'tan fazla ise, o ülke cari açık verir ve enflasyon yükselir.
hesabın var mı? giriş yap