şükela:  tümü | bugün
 • hollanda savcılarını göreve çağırdığım rezalettir. hollanda halkını bölmeye, içlerine milliyetçilik zakkumunu yeşertmeye kimsenin hakkı yoktur. hollanda polisinin bu gerzekliği yapan şahısları bulup, en anlamlı cezayı vermeleri artık şart olmuştur. mesela çanları çalarken kilisenin önünde dinlemeliler. halkı galeyana getirmenin bir yaptırımı olmalı.

  ülkemizden örnek alsınlar hollandalı savcılar. bella ciao çalınca bir anda gündem değişiverdi, 500 lira kısa çalışma ikramiyesi alan murtaza yozgatlıoğlu gibi binlerce bilinçli vatandaş provoke olmasın diye cumhuriyetimizin şerefli savcıları bu işin perde arkasını araştırıyorlar.

  çomar hollanda.
 • yahudi ezgisi calsa cagiracakmiydiniz hollandali savcilari.

  (bkz: bak suradan siktir git)

  (bkz: mal beyani)
 • öncelikle şu (#107729079) tarz gerizekalı mizahtan anlamayan arkadaşların üyeliklerini uçuralım. sonra yapılan ince davranışın nasıl ince bir mizahla iğnelendiğini fark edelim.

  salaklar için not: arkadaşlar adamlar kiliseden bizim bayramımızı kutluyo bizdee ise camiden çav bella çalınca gündem oluyor. medeniyet ve hoşgörü nedir 101 dersi vermiş adamlar .
 • "bunlaaaaar kilisede çan sesi yerine başka melodiler duyma hevesindeler" diye açıklama yapılması icab etmektedir sanırım.