şükela:  tümü | bugün soru sor
  • başlık sınırına takılmasaydı "hollanda polisi'nin ambulansa yaptığı akıl sınırlarını zorlayan eskortluk" olacaktı. ilgili video'da ambulans ve polis eskortu zoetermeer şehrinden den haag şehrine otoban üzerinden gitmekte. toplam yol süresi 26dk. polis eskortu sayesinde haga hastanesi'ne 16dk'da ulaşıyor ambulans.

ilgili video

halkın bilinçlilik seviyesi ise uzaya falan çıkmış kesinlikle. zaten izleyince anlayacaksınız ne demek istediğimi.

ve ben bu videodan önce ise kocaeli'de ambulansa nasıl yol verilmezşeklindeki videoyu izlediğim için, şu an hollanda'daki ve türkiye'deki sürücülerin seviye farkını tasvir edecek bir kelime bulamıyorum.

not: hollanda'dayayalara saygı konusu için ayrıca başlık açılmalı ama bünyemiz bu kadarını bir günde kaldırmayacağı için onu şimdilik yapmıyorum. bir süre hollanda'da yaşadım.

ayrıca burası türkiye'nin en büyük sanal platformlarından birisi ise neden biz burada ambulansa nasıl yol verilmelişeklinde başlıklarla insanları bilinçlendirmiyoruz ? şaka değil abi, millet ambulans nasıl yol vereceğini gerçekten bilmiyor.
  • ee ne bu şimdi??