şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hollanda civarini mesken tutmus, genelde high gezen insanlar toplulugu.
  (bkz: ukte doldurdum)
 • endonozyali kokenli olanlari esmer geriye kalan diger hollandalilar uzun kollu, sarisin, gobekli ,kirmizi yanakli , kirmizi ince derilidir. bunlarin cocuklari genelde muhtesem guzellikte cocuklar olurken buyuduklerinde nasil o hale geldikleri dusundurur.
 • surinam asıllı olanları çok şukela olur.
  (bkz: pierre van hooijdonk)
 • nefis frikik atarlar.
  (bkz: ronald koeman)
  (bkz: pierre van hooijdonk)
  (bkz: ruud gullit)
  çok dirençlidirler.
  (bkz: edgar davids)
  (bkz: clarence seedorf)
  (bkz: frank rijkaard)
  hayatta affetmezler
  (bkz: marco van basten)
  (bkz: ruud van nistelrooy)
  (bkz: johann cruyff)
 • geneli essek gibi boylu olan(3 metre civarinda galiba), ilginçtir ki sikça 170lik erkeklere de rastlanabilen, ikisinin arasinda 180-185lik erkeklerinin %70'inin(ki genele vurunca %21 ediyor bu oran) asmis, süper, dasss vs. olduguna bilimsel çalismalar sonucu karar verilen erkekler.
  danstan zerre kadar anlamazlar, bu konuda pek bir beceriksizdirler ama yine de bazilarinda bir erkekte olmasi gereken incelikler vardir, üstüne üstlük marijuana vb.leriyle alakalari da olmayabilir, saçlarinin rengi antipati saçan çig saridan fazlasiyla uzak bir kumral tonu olabilir, amsterdam üniveristesi veya einhoven teknik üniversitesinde okuyor veya okumus olabilirler. bu örnekte tarif edilen cinslerinden(ki bunun orani da genele vurunca %4 kadardir ve kesinlikle etrafta bir yerde vardir) alip paketleyip türkiye'ye getirmek gerekir dönerken.

  ithal edelim diyecegim ama "parasiyla degil mi kardesim" lafi bu halihazirda zengin milletin erkeklerine, 20 ytlye kendini satan rus kadin misali islemeyecek, ithalat sirketlerimiz iflas edecek ve ekonomimize zarar verecektir, ondan ithalat planimi geri çekiyorum.

  ama güzel görüntüsüyle, sempatikligiyle, kisiligine bagli olarak bir kiza kisa veya uzun süreli hos seyler yasatacak erkeklerdir bunlar.
  (bkz: test edildi onaylandi)
 • ilk kez buluştuğu bir kızla yediği akşam yemeği kişi başı 35€ tutup da kız 7€ bahşiş ile beraber 42€ verince çekinmeden ortaya 28€ koyacak kadar hesaplı kişilerdir. "yok artık" diyenlere ev partisi düzenleyen kişinin giderleri karşılamak için partiye gelen arkadaşlarından kişi başı 5€ toplamasının çok normal bir hollanda geleneği olduğunu hatırlatmak gerekir.
 • (bkz: obsesyon)*
 • "if you are not dutch u dont have much" derler bu erkekler ıcın.zencılerı sollama kapasıtelerı oldugu soylenır.
 • 1.83 m ortalama ile dunyanin en uzun erkekleridir. kalabalik bir yerde, ornegin tren istasyonunda (1.80 m boya ragmen) cevredeki siriklardan dolayi gorus aciniz engellenip aradiginiz insani bulamamak siradan ve cok moral bozucu bir olaydir.
 • maas nehrinin asagisi bolgede yerlesik olanlari genelde katolik ve oldukca tutucudur.