şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kızın elleri bir ara ekrandan çıkıp boğazıma sarılacak sandım.

önce o elini bi indirmesi gereken kızın eleştirisidir.
  • hollanda'da sevgilinin annesiyle tanışma vs. türkiye'de sevgilinin annesiyle tanışma tespiti harika olan kız.
  • tam türk tipi var arkadaşta. hollandalı olduğuna emin miyiz?
  • (bkz: nynke norberhuis)
    birkaç ayda türkçe öğrenmiş kızdır. tahminim 78 ay. sevgilisi türkmüş adı orhun. ayrıca hollanda'da frizya iline bağlı leeuwarden'de yaşamaktaymış. kedisi siyah. fakat adı nyrke mi nynke mi bulamadım. yuh be google ne biçim bilgiler saklıyormuş hakkımızda.

edit : adı nyrke değilmiş. doktor yanlış yazmış. nuriye imiş adı.
  • resmen "angara" diyebilen kız. e-devletten soy ağacına baksa iç anadolu köklerini keşfedebilir.
  • turkce tamam, argo yerinde, hareketler de turk gibi.

sempatik.

ben bu kanala abone olurum.
  • kapatamıyorum videoyu. insan konuşmasını dinledikçe dinleyesi geliyor. tatlı bir insan.
  • gizlilik ve mahremiyet hııım ondan yok türkiyede. olm ben de şaşırdım şu an. türkiyede 1 metre falan anca bırakıyoruz. başka ülkede nasıl ki 10 metre falan mı var. herhalde cadde tarafında atmleri yok.

https://youtu.be/q6gkldretbu?t=157

edit: iyi reklam bu arada
  • türkçeyi sonradan öğrendiyse baya iyi hatta bizim çoğu gurbetçiden daha iyi konuşuyor. tespitler de gayet güzel. :)
  • https://eksiup.com/787115eaf36

çok tatlı bir abla ama bünyesinde hem feministlik, hem de veganlık barındırıyor. sözlük erkeklerinin en nefret ettiği, tehlikeli kombinasyon türü yani. neyse tüm feministleri asık suratlı gudubetler sananlara, iyi bir antitez olmuş.

yüzü saç ve göz rengi dışında bir tanıdığımı ablasının tıpkısı. yalnız bu abla çok tatlı ve sempatik bir güzelken, bizim tanıdık asık suratlıydı. mahremiyet ve sıra bekleme konusunda söylediklerine sonuna kadar katılıyor ve hürmetlerimi sunuyorum. youtube videolarını sonuna kadar izlemeye dayanamıyor ve çok sıkılıyorum nedense. izlersem diğer saptamalarına da bakarım. hem yüzü, hem de mimikleri çok tatlıymış yalnız.