şükela:  tümü | bugün
  • eleştiri denebilir mi emin değilim, kültür farklılıklarından bahseden hollandalı kız.

kendisini uykusuzluk ile verdiğim mücadelede keşfetmiş, asmr kanalına abone olmuştum. sonradan asmr dışında bir kanal açtı, ilgimi çekti.

bu kadar iyi türkçe konuşması en fazla ilgi çeken olay bence, türkçeyi birkaç ayda kendi kendine öğrenmiş. bu kadar içten şekilde "bok gibi" diyebilmesi çok hoş bir şey ya kjsdnjksn

ilgili video

sonradan ikincisini de çekmiş.

instagram
  • kızın elleri bir ara ekrandan çıkıp boğazıma sarılacak sandım.

önce o elini bi indirmesi gereken kızın eleştirisidir.
  • hollanda'da sevgilinin annesiyle tanışma vs. türkiye'de sevgilinin annesiyle tanışma tespiti harika olan kız.
  • tam türk tipi var arkadaşta. hollandalı olduğuna emin miyiz?
  • bilmesem hollandalı olduğuna inanmazdım. benden iyi türkçe konuşuyor kız.
  • (bkz: nynke norberhuis)
    birkaç ayda türkçe öğrenmiş kızdır. tahminim 78 ay. sevgilisi türkmüş adı orhun. ayrıca hollanda'da frizya iline bağlı leeuwarden'de yaşamaktaymış. kedisi siyah. fakat adı nyrke mi nynke mi bulamadım. yuh be google ne biçim bilgiler saklıyormuş hakkımızda.

edit : adı nyrke değilmiş. doktor yanlış yazmış. nuriye imiş adı.
  • bir diğer videosunda ankara için yaptığı tespite haykırdığım kız

"seviyorsun. ama.... bok gibi bir şehir" sdkjndskj
  • gözlerinin iriliği, yüzünün tatlılığı beni benden alan kızın yorumudur. benim arkadaşım yok, arkadaş olalım mı?*
  • komşularımızı arkadaş olarak değerlendirmemizi garipsemiş kız. enteresan.
  • resmen "angara" diyebilen kız. e-devletten soy ağacına baksa iç anadolu köklerini keşfedebilir.