• referandum istiyoruz. artık yeter. gereği yapılmazsa bu gibi olaylar katlanarak ilerleyecek çoluğumuzla çocuğumuzla sokakta yürüyemez olacağız.

ondan sonra istediğiniz kadar zengin olun ucu mutlaka size de dokunacak.
  • gereken tepkiyi suriyeli vatandaşlarımız vermiştir.
    https://eksiup.com/p/uv33924r4pkj
  • sizin neyinize ak hollandalı turist, bu eşşek siken afganlardan çok bunların allaha emanet türkiyeye dolmasına göz yuman, ucuz işçi çalıştırarak köşeyi dönecem diye bunlara işveren çomarlar bunlardan daha suçlu.

bu afgan, özbek ve suriyelilerin türkiyede olmasından faydalanan kimler mi?

tekstil atolyesi işleten çomar,
    hayvan çiftliği olan çomar,
    inşaat müteahhiti çomar,
    kebapçı, restaurantı olan çomar.
    turizmci çomar,
    peyzaj işleri yapan çomar,
    mevsimlik tarım işçisi çalıştıran çomar.

ülkenin alım gücüne kıyasla degerinin 10 katına satılan sikik bir alman otomobilini alıcan diye ülkenin anasını sik, itin kopuğun ülkeye dolmasına ses etme çomar!

edit:imla
  • hiçbir ceza almayacaklardır. eğer ceza verilecekse de ülkeye tekrar giriş yapabilsinler diye yalandan sınır dışı etmek olacaktır. bu kadın bu iki yaratığın elinden kaçamasaydı eğer sonu fas'taki kadın turistler gibi olacaktı.
    türkiye, itin köpeğin elini kolunu sallayarak girip çıkabildiği bir barzo cenneti olmuştur.
  • bu nasıl hikaye böyle. hollandalı kadın neden yürüyerek konyaya gidiyor. afyon bolvadinde afganlıların ne işi var. bu ülkenin yarısı bolvadin nerede desen cevap veremez elin afganlıları hollandalı bir turiste tecavüz ediyorlar.

ülke sirke döndü harbiden. herkes, heryerde, herşeyi yapabiliyor.
  • yalnız bu sefer cidden turistin konya yolunda ne işi varmış amk.

avrupalı turistler şu oryantalizm takıntılarını bıraksalar keşke. yazık günah. üç beş orospu çocuğu yüzünden hayatları kararıyor.
  • ellerimizde silahli komiteler olusturup multeci mi avlayalim iktidar sahipleri? insanlari neden birbirine dusman ediyorsunuz? sizin ılımlı politikanizi da sikeyim, multeci sorurunu cozemeyen ic islerinizi de sikeyim! herifler oldugu gibi zarar.
  • ben artık bir şey demiyorum. zira bu suriyeli ve diğer mülteciler ile ilgili yazmaktan yoruldum.
    şimdi akp’nin çöküşünü daha sonra yeni gelen hükümetin bu yezidleri ülkeden gönderişini izlemek istiyorum.
  • bir suçlusu da afyonun bolvadin ilçesine kadar afgan mülteci girmesini sağlayan ve onu destekleyerek oy veren mantıktan ve akıldan yoksun iktidar seçmenidir. embesil sürüleri yatacak yeriniz yok.
hesabın var mı? giriş yap