• bir süredir antalya'nın en aktif konser takvimine sahip mekanı olma konusunda jolly joker* ile kapışan kaleiçi barı.
  • coştukça coşan konser takviminin yanı sıra, antalya’nın en kaliteli gruplarının çaldığı; tam bir performance hall’dır kanımca.
  • kaleiçi'nde iyi işler yapan bar. tudors arena, yanında tüysiklet kalır.

edit: imla
  • altın gün ve fuat ergin konserleri için bulunduğum mekan ve ses sistemi olarak beğendiğim muzikol.
  • orada çalan konser veren emek harcayan müzisyenlere roadilere kötü davranan mekan. konser biter bitmez izinsiz bir şekilde sahneye garsonları çıkartıp enstrümanları indirtmeye çalışan orada çalan kişiler için gelen müşterileri kaçırtmamaya çalışan mekan.
  • denizli çamlık'ta route yerine açılan mekan. dolu kadehi ters tut'çu gençlik toplaşmış. 30 mart'ta da pentagram gelecekmiş. burada olsam giderdim be.
  • konser takvimi güzel görünüyor bu aralar. antalya da doğru düzgün müzik dinlenebilecek bir mekan
  • antalya'da asla uğramamanız gereken yer. mesela bir garson gelip, durduğunuz masanın dolu olduğunu söyleyip, oraya yeni gelen arkadaşlarını alabilirler.
  • içeride sigara içmek yasak. peki dedik hatta mantıklı bulduk, dışarıda sigara içme alanı yapmışlar. sigaramızı içip geldik. mısır tabağını birisi almış. tamam dedik olur öyle. bu arada çantalarımızın masa altında olduğunu söyleyeyim. bir sonraki sefer mısırı boş sanıp almasınlar diye dolu marlboro double fusion paketimi mısırın üstüne koydum. içeri geldim bu sefer sigara paketi yok. garsona sordum biri almıştır dedi. arkadaşlar soruyorum masadaki bir eşyamı almak bu kadar kolay mı cidden? demek ki çantamdan cüzdanımı da alırlar, ya da herhangi bir şey oradan alınabilir. keyfim kaçtı çıktım mekandan. hırsızlık bu kadar kolay olmamalıydı. giderseniz dikkat edin.
  • 2000 yılında tele10 yayını veren bir kafeterya idi. galatasaray'ın uefa maçlarını hep orada izlerdim. hey gidi günler hey.

bana yaklaşık 50 metre mesafede bulunan mekan.
hesabın var mı? giriş yap