• 1 mayıs 2020’de yayınlanan, içerisinde darren criss, david corenswet, laura harrier, joe mantello, dylan mcdermott, jake picking, jeremy pope, holland taylor, jim parsons, patti lupone, samara weaving gibi isimleri barındıran, ilk sezonu 7 bölüm olan netflix orjinal dizisidir. yazan ve yöneten ryan murphy . önceki ryan murphy yapımları (glee, american horror story, american crime story, pose, scream queens, the politician) kadar mükemmel olacağına hiç şüphe yok.
  • gayet iyi gidiyor. (bkz: jim parsons) detayı ile gönlümü kazanmış dizidir. bol bol pantolon çıkarma sahneleri var gerçi tipik bi’ netflix dizisidir. dönem dizisi/filmleri sevdiğim için cazip geldi. bitince editlerim.
  • az önce bitirdim. neden bilmiyorum ama oscar sahnesinde çok duygulandım hatta gözümden bir kaç damla yaş akmış olabilir.
    --- spoiler ---

i'd like to go to dreamland.
    --- spoiler ---
  • ryan murphy yaratımı netflix dizisi.

daha önce nip tuck ve american horror story ile benim için aşmış referanslara sahip birinin elinden çıkmış olması yeterli. ilk sezon gayet iyi gidiyor. rock hudson , george cukor , vivien leigh gibi kült isimlerle ilgili görünmeyen şehir efsaneleri güzel islenmis..ilerki bölümleri merakla bekliyorum..
  • bu işte yine bir ibnelik var. aşırı aşırı var. bünye kaldırmıyor artık. 2. bölümü de izleyip terkettim bu diziyi de. şans vermeye değmez, akmıyor elimde telefon arka plan dizisi oldu.
  • #106530554 çünkü darren criss’in annesi filipinlidir ve bu da onu yarı filipinli yapar. sadece bu gerçek bilgiyi alıp dizilerdeki karakterlerine de taşımışlar.
  • güzel dizi ancak camille karakterinin sürekli madde etkisindeymiş gibi bayık ve boş bakışlarından onun olduğu sahnelere konsantre olamıyorum.
  • son zamanlarda gördüğüm en
    tatlı introlardan birine sahip dizi.
  • jim parsons gördüm diye başladığım dizi. gerçi kendisinden başka her şeyi gördük, neden böyle oldu?
    bu dizi nereye gidiyor derken ilk bölüm bitti. ve ilk bölüm sonundaki tepkim : "oh! valla iyi oldu sana, öyle olun işte!" oldu.
    üstelik hala jim parsons yok. bilmiyorum belki geldi ben görmedim.
    dizi bana araştırmadan pat diye dizi izlememe huyuma geri dönmem için bir ikaz gibiydi. ama işte benim de böyle küçük çılgınlıklarım var.
  • son zamanlarda izlediğim en akıcı dizi. ben çok sevdim. samimi, gerçek, duygusal ...
hesabın var mı? giriş yap