şükela:  tümü | bugün
  • paranın, şöhretin ve bir takım kimyasalların olduğu her yerde olabilecek olan olaydır.

e bir de yüksek getirili sektör olduğundan, devlet de bir süredir gözardı etmişti bu güruhu.

kendi kendilerini afişe edip, açığa çıkarmaya başladılar.
  • kevin spacey'nin yıllardır özel hayatını bu denli gizli yaşayıp hakkında bu kadar atılıp tutulmasının altında yatan gerçekleri açıklaması ile sonuçlanan süreçtir.
    sonunda kişisel yaşamıyla ilgili bir bakış açısına göre zaten tahmin edilenleri anlatmıştır; yani malumun ilanı.
    pedofil davranış iddiası ise büyük ihtimalle doğru çünkü spacey kendisi bile yalanlayamıyor olanları, "sarhoşken yapmış olabilirim." diyor. çok büyük bir aktör olmasından mütevellit olan biten beni çok üzse de, en azından özür diliyor inkar etmiyor ve kısmi bir dürüstlük gösteriyor. yabancı ünlüler böylesine uç vakaları bile yalanlamazken bizim ünlülerimiz neden son ana kadar tüm kabahatlerini örtmeye çalışıyorlar hiç anlamıyorum.
    anthony rapp'in ise içinde yıllardır ne biriktirip büyüttüğünü çok iyi anlıyorum. sizden daha yüksek konumda biri size bir kötülükte bulunup sonrasında hiçbir şey olmamış gibi hayatını devam ettirip bir de basamakları tırmanmaya devam ediyor; fakat siz o günden sonra bir şeyleri toparlayamayıp üzerine o kişinin hayatındaki yükselişe şahit oluyorsanız o kişiye öfkeniz, hayata ise kırgınlığınız daha da katmerleniyor.
  • sete metrobüsle mi gidiyorlar? nedir yani?
  • almanya'da da durum çok farklı değilmiş.

http://www.dw.com/…kası-almanyada-da-var/a-41149483

batı çirkin ve ahlaksız yüzünü ara ara gösteriyor. ortalıkta gözükmese de taciz ve tecavüz olayları çok yaygın anlaşılan.
  • çoğunlukla yönetmenleri ile yankılanmasıdır. hani biliyorduk ama isimler açıklanınca baya bir soğudum, özellikle kevin spacey ve dustin hofman kişisinden. zaten bryan singer mi ne onu hiç sevmezdim, var bunda bir puştluk derdim.
  • tacizle suçlananlar listesine james franco da eklenmiştir. hakkında yapılan suçlamalara stephen colbert'in late show'unda verdiği yanıttan yola çıkarak bahsedilen suçlamaların doğru olduğuna inanıyorum.

kaynak