şükela:  tümü | bugün
 • unlimited albümünde yer alan şahane rifflere sahip susperia şarkısı.
 • başrollerini:
  katherine heigl - mona champagne
  jordana brewster - dusty
  patrick wilson - don champagne
  james belushi - les

  paylaştığı 2015 yapımı çıtır çerezlik film.

  mona champagne karakterini çok sevdim. öyle bi sevgilim olsun istiyorun acaba ben manyak mıyım?..
 • can sıkıcı bir komedi filmi.

  --- spoiler sanırsam ---

  bir filmin türü "komedi" ise ben komik şeyler izlemek isterim. bu filmde başrol kadın, adam doğrayan falan bir karakterdi. hiç hoşuma gitmedi. kan görmekle bir problemim yok. dexter favori dizilerimden biridir mesela. ama ben türüyle uyuşmayan filmleri sevmiyorum. o yüzden bu filmden hoşlanmadım.

  --- spoiler sanırsam ---
 • patrick wilson 'ın estetik ameliyatlar ile giderek canavara benzediğini gördüğümüz film. kanıtlarına buradan ulaşabilirsiniz.
 • çok eğlenceli bir kara komedi. cast gerçekten muhteşem. bir an bile sıkılmadan izlenebilecek bir film.
 • sıradan bir hikaye gibi başlayıp ilerledikçe delilik dozunu artıran harikulade film. bir üstteki yazarın tabiri bu filmin türüne tam oturuyor: kara komedi.

  --- spoiler ---

  dusty'nin zehirlendiğini fark ettiği andan ölene kadar geçen sürede istemsizce güldüm. don'un gel gitleri, edilgen halleri ve her hareketini pişman bir ifadeyle süslemesi... hele burnundan silah zoruyla kristal meth çektiği sahne ve sonrasında yaşadığı trip oldukça komikti. başka bir filmde bizi dehşete düşürecek pek çok sahne öyle güzel işlenmiş ki, insan vahşet sahnelerinden bile keyif alabiliyor. "dominant kadın" olgusunu doruğa ulaştıran mona ise müthiş bir karakterdi. aile düzenini bozmaya yeltenen insan, hayvan herkesi yok eden ölümcül sarışın*

  --- spoiler ---

  her komedi filmi neşeden güldürmez, bazen sinirden de güldürebilir. hoş zaman geçirmek isteyenlerin izlemesi önerilir.