• sinemaya gitmeye gerek kalmayacak,arkadaşlarınızla evde film seyredebileceğiniz ve sinema zevkini evde yaşayabileceğiniz sistemlerdir. biraz tuzlu oldu ama eve kurdum ben bir tane, bir ara zirve modunda bir şeyler yapmayı düşnüüyorum. sistemimin fotoları için;

http://www.blu-ray.com/…brain sturgeon&folderid=282
  • bizim ewde olan şey, film izlemesi manyak zewkli olan şey, hele bide subwoofer'ın sesini köklersen...
  • (bkz: home theater)
  • bir apartman dairesinde iken alındıysa eğer; ilk deneme dışında ses açılıp tadı çıkarılamayınca kıvranılarak müstakil ev hayalleri kurmaya başlamaktır.
  • artık her evde bulunabilen sistem. 4k ultra hd tv'ler piyasaya egemen olduğu gibi, 5.1 ses sistemleri de revaçta. hatta sırf bu iş için beyaz perde taktırıp projeksiyon satın alan bile var. böyle bir sistemle, sıradan bir sinema salonunun benzerini evde kendi ev sinema sisteminiz olarak rahatlıkla yaratabilirsiniz.
  • tv, video, muzik seti olaylarinin a$mi$ bir $ekilde bir araya getirilmi$ hali. genellikle dvd player'la desteklenmi$, geni$ bi tv seti ve hayvan gibi muzik sisteminden(surround, digital, etc.) olu$ur. son gunlerin "evimize ne alsak" modasi. geli$mi$ ulkelerde ve bok gibi parasi olanlar arasinda tabii..yalniz hic bi$i gercek bi sinema salonunun yerini tutamaz o ayri.
hesabın var mı? giriş yap