aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • smallville dizisinin 200. bölümünün ismi.
  • bir silent hill oyunu. adından da anlaşılacağı üzere dön baba dönelim şeklinde mevzunun başını anlatır.
  • asker dönüşü dinlemeyi hayal ettiğim kanye şarkısı.
  • beğenilmemesine şaştığım masters of horror bölümü. evet "korku" ile tek alakası zombilerin olması ama ben joe dante'yi bir gremlinlerle hatırlıyorum zaten, korku namına ne çekti hiçbir fikrim yok, ayrıca seride bunun kadar az korku-gerilim öğresi taşıyan (çok sayıda da taşıdığı öğeleri yüzüne gözüne bulaştıran) başka bölümler de var. lakin bir annenin "oğlumu savaşta kaybettim, hesabını sizden sormak istiyorum" demesi üzerine bir hükümet görevilisinin televizyonda "tek bir dileğim olsa, oğlunuz geri gelsin ve vatanı uğruna öldüğü için ne kadar mutlu olduğunu söyleyebilsin isterdim" açıklaması yapması ve ölen askerlerin zombi olarak geri dönüp "yoo, hiç de memnun değiliz biz, bu ne kadar manasız bir savaş lan" diye oy kullanmak istemesi gibi bir fikri başka nerde bulacaksın? gayet eğlenceli, ha bu seride değil de başka bir yerde karşımıza çıksaydı da olurdu elbet.

bunun dışında, homecoming en sevdiğim ingilizce kelimelerden biri, heroes'un saçma sapan bir diziye dönüşmeden önce (ilk sezon) çekilmiş belki de en güzel bölümü, the homecoming çok sevdiğim bir şarkı ve san diego'da niyeyse beni çok duygulandıran bir heykelin adı. http://www.flickr.com/photos/mbell1975/2297464788/
    denizden homecoming çıksa yerim.
  • tarsus amerkan kolejinin, her yıl mayıs ayında, 19 mayıs haftasına denk gelen haftasonu düzenlediği, mezunların şenlikli yeniden buluşması.
    (bkz: tac) (bkz: reunion)
  • ara dinkjian'ın keyifli bestesi. sezen aksu'nun sarışınım şarkısının müziğinin ta kendisidir.

http://www.youtube.com/watch?v=yjb5bjd1jcq
  • günde en az bir kez dinlenesi, bir nevi rahatlatıcı ve stres alıcı etkiye sahip green day şarkısı. ayrıca şu ana kadar hiç deneyimlemedim ama spor yaparken dinlense kişiyi 10 kaplan gücüne ulaştırabilecek bir şarkı gibi geliyor bana.
  • en eglenceli kanye west sarkilarindan, cok da tatli bir hikaye anlatiyor. sahsen bende chicago'ya gitme, michigan golu'nun kenarindaki havaifisekleri izleme istegi de yaratiyor.

chris martin'in "i'm coooooooooomiiiiing hooooooooomee agaaaaaaaaaaaain" deyisine kurban olunasi.
  • aynı zamanda bir ghost whisperer bölümü.
  • aynı zamanda the wire üçüncü sezon altıncı bölümünün adı.
hesabın var mı? giriş yap