şükela:  tümü | bugün
  • efsane knight online pvp serveri canlı yayın bugün açıldı an ıtıbarıyle canlı yayında .
  • sürekli yeni sunucu açıp maksimum bir ay oynanabilen daha sonra herkesin hesabını satıp para kazandığı pvp knight online sunucusu
  • bizlere özlediğimiz eski knight online atmosferini yaşatan serverdır.

bugüne kadar hiç private serverda oynamamış biri olarak, ares'te oynadığımız günlere dönebildiğim tek sunucu olarak,
    homekoworld'ü tanıtabilirim. herhangi bir ilişkim olmamasına rağmen, yıllardır usko yeriner homekoworld'u tercih ediyorum.

aylarca oynayacak bir sunucu arayan oyuncu olarak, arayış içindekilere rehber olması açısından yardımcı olmak istiyorum.

-knight online oyununu oynamak isteyen insanlar için en önemli unsur kullanıcı sayısı.
    eskiden özlediğimiz parti bulamama, pazarda saatler geçirme kavramı homekoworld'de bulunuyor.

-eski günlerde exp kasma kavramı ne yazık ki bu sunucuda yok. doğal olarak, bir pvp server olması nedeniyle yok. bu çok doğal ve haklı. eğer burada exp kasarsanız sıfırlandığında emekleriniz boşa gider. bu durumda, söz konusu durum avantaj haline geliyor.

-exp kasmak istiyorsanız, rebirth sistemi mevcut. yine exp kasabiliyorsunuz ancak level nedeniyle diğerlerinin aşağısına düşmüyor, hem pvp hem de pve desteklenen bir ortamda ilerliyorsunuz. kısacası, olsa da olur, olmasa da olur olarak ilerleniyor.

-yıllar boyu feda etmeniz gereken zaman yok. tam kararında. ne hiçbir şey yapmayan kişi kazanıyor, ne de aylarca yedi yirmidört oynayan kazanıyor. tam ortasını ayarlamayı başarmışlar.

-oyuncu sayısı aşırı fazla. yıllardır bu sunucuda oynuyorum, herhangi bir probleme rastlamadım. sadece bu dönem bir takım problemler yaşandı, bu da sunucu kaynaklı, çünkü usko oyuncusundan daha fazla insan var.

-yaş ortalaması oldukça yüksek. insanların çoğunun aklı başında, elbette aklı başında olmayanlar da var. (humanlar, "v" kullanıcı adım. mesaj atarsanız, elimden geldiğince yardım ederim.

oyunun dış etkisiz etmenleri böyle. fakat, gerçekten oyunu iyi kılan kişiler yöneticileri. kimdir, nedir tanımıyorum ancak takdir ediyorum. gerçekten usko böyle yönetilse, wow ile kapışacak seviyede olurdu. gelelim bu kısma,

-ilerleyiş, oyun ile bağlantılı;

oyuncular ilerliyor, oyuncuların "çoğuna" bağlı olarak ilerleyiş belirleniyor. hangi silahlarda, takılarda + olacağı ve benzeri olaylar tamamen buna bağlı. kısacası, bende 5000 tl var, sen öl durumu yok. p2w minimuma indirilmiş.

-adminler "insan";

adminler tamamen oyuncular ile iletişimde. ben bir sıkıntı yaşadığımda, online olan admin ile iletişime geçebiliyorum. sorunum da hemen çözülüyor. bu çok büyük bir artı.

-eventler oyuncu odaklı;

oyunculara, en şanslısından en şanssız olanına kadar destek veriliyor. ben, hayatım boyunca bedava max dondurma kazanamyan biri, 600 knight cash ve bir premium kazandım... sürekli bir etkinlik ve event mevcut.

hepsinden öte, kişisel yorumlarıma geleyim;

beni bilen kişier bilir, asla herhangi bir subjektif yorumda bulunmam. fakat, bu güzel oyunu oynamak isteeyen insanlar, usko'nun felaketinden kurtulmak istiyorlarsa eğer, bu oyunu tercih etmeli...
    human olursanız ve v kullanıcı adına mesaj atarsanız, yardımımı da esirgemem...