şükela:  tümü | bugün
  • playrix games ten adeta bir candy crush ve sims karışımı bir simülasyon oyunu. candy crush’ta olduğu gibi renkli malzemeleri eşleştirip yıldız kazanıyorsunuz ve kazandığınız yıldızlarla austin denen beyefendinin ailesinin evini yeniden yapmasına yardım ediyorsunuz. bazen gelen misafirlere kapıyı açmak için bile sizden yıldız kazanmanızı isteyip sinirlerinizi yıpratabilir tabi ama olsun, ben yaklaşık bir aydır bu oyunla yatıp kalkıyorum, kör olucam yakında oynamaktan*
  • hayvan gibi oynayarak 15 gunde 450. bolume geldigim oyun. tabi candy crush'tan tecrubeliyim.
  • oyun ile ilgili sınırsız altın can ya da yıldız hilesi bilen var mıdır acaba?
  • an itibariyle bitirdiğim oyun. yeni bölümü açmam için güncellemeyi beklemem gerekiyor. cidden en güzel yerde bıraktılar ama günümden gün saatimden saat çalan çok güzel güzide bir oyun oldu. şimdi de gardenscapes oynayacağım onu da buna güncelleme gelene kadar oynasam tamamdır.
  • inanılmaz bağımlılık yapan bir oyun.
  • internette her platformda sürekli reklamı dönen bir mobile oyun. gerçekten miğdem bulanıyor artık bunları görünce.
  • muhtemelen 2991 bölüm olan oyun. oyundaki kel arkadaşın istekleri bitmek bilmiyor.
  • ismini yanlış anlayıp (bkz: escape games) indirip candy crush tarzı olduğunu görünce hıamna diyip silmeden bi iki oynayım bari diye başlayıp salak salak 2 aydır oynadığım oyun. bu şeker oyununu teyze oyunu diye küçümsüyordum nedense ama önyargıymış. gayet rahatlatıyor beni oyun.
    diğer taraftan kel arkadaşımızın diyalogları gayet komik ve eğlenceli zaman zaman. konussun diye üstüne tıklıyorum ara ara, güzel diyaloglar yazmış yapan arkadaşlar, ellerine sağlık.
  • reklamlarında yaptırdığı şeyleri gerçek oyunda yaptırıp yaptırmadığını merak ettiğim oyun.

hani aşağıdan araç gereç seçiyoruz doğru/yanlışlığına göre bir şeyler oluyor. 50. bölüme mi ne geldim ama öyle bir şey yok oyunda. yoksa neden reklamında olmayan şeyi gösteriyorsunuz?