• zara, afrodit gibi ucuz ve kaliteli mağazalar açıldığından beri korku içinde sektörde gerileyen şirket.
  • kendi musterileriyle kendi calisanlarinin mesai saati icinde silahli catismaya girmesi, olen ve yaralananlarin olmasi sonrasinda bu mekanin sahipleri "olay mekanın içinde değil, bahçede oldu. bizimle alakası olmayan, dışarıdan gelenlerin çıkardığı tatsız bir olayın ismimizle anılmasından rahatsız olduk." seklinde bir aciklama yapmis... boyle pişkinlige pes diyorum, "disaridan gelen" dedigi insanlar musterisi, musteriyi olduren kafenin guvenlik ve otopark isine bakanlar... ve kafe sahipleri isimlerinin karismasindan rahatsiz oluyor... icerideki musterileri mutfaktan cikarttilar herhalde, cunku tek olan giris kapisinda yarisi iceride duran ceset var goruntulerde.
  • ankara'da filistin caddesi'nde açılmış olan. mağaza idare eder öyle bir zevk sahibi iseniz. cafe - restaurant - sushi bar tabir edilen beyaz türk mekanından itina ile kaçınılmasını tavsiye ederim naçizane. şaşalı bir mönü buna mukabil oldukça beceriksiz bir servis mevcut, masaya gelmiyor o mönüde yazanlar bir türlü. alkol "prensip olarak" satılmazmış, aslında ruhsatları varmış. öyle bir şeyler.
  • ersa tekstil tarafından satın alınan marka.
  • sadece % 70 ve üzeri indirimlerde uğrayıp 900-1000tl'ye satılan elbiseleri, olur da gözüm tutarsa, 120-200 tl arası fiyatlara aldığım mağaza. diğer zamanlarda alışveriş yapanları hayır kurumlarına davet ediyorum! paranızı boş beleş dükkanlarda harcayacağınıza ihtiyaç sahiplerine yönelin azizim!
  • emel acar sayesinde(!) pahali adil ışık olma yolunda hizla ilerleyen ve hedefe ulasan magaza.
  • filistindeki subesinin alt kati cuma ve cumartesileri gece klubune donusen, son zamanlarda ankarada en revaçtaki kluplerden biri olan ancak inanilmaz basik, kalabalik ve havasiz olmasindan dolayi basarisiz buldugum kafe-bar-club-restoran-magaza...
  • mağazası ile ilgili "pahalıdır, bir şey alamam" diye ön yargılı olmamak lazım. yeni sezon, indirimsiz ürünlerden, orta direk insanların pek bir şey alamayacağı kesin. ancak akmerkez'deki mağazada indirimli olan ürünlerin olduğu reyonlara doğru ilerlerseniz etiketi 500-600 tl olan elbiselerin 120-150 tl gibi fiyatlara düştüğünü görebilirsiniz.
  • az önce akmerkezde ki mağazasının önünden geçerken, vitrindeki t-shirt gözüme çarptı. pahalıdır şimdi bu dedim. sonra boşver, sor fiyatını dedim. 100 kusür filan diye düşünürken, kasiyer kız 14 tl diye diyince aldım hemen. dışardan pahalıdır girilmez imajı var..
  • etrafı kesenlerin tiksindirici göruntusunu bir kenara bırakırsak aslında o kadar da kotu olmayan mekan.somon fume salatası muhtesem...
hesabın var mı? giriş yap